Přepychová vila Britney Spearsové bere dech. Má tenisový kurt, vinný sklep a pět ložnic. Podívejte se dovnitř

Dům Britney Spearsové
Dům Britney Spearsové
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Životy slavných jsou bedlivě střeženy především médii, která je sledují v podstatě na každém kroku. Proto není divu, že si celebrity chtějí vytvořit domov, kde najdou klidné útočiště. Zpěvačka Britney Spearsová (39) si vybavila luxusní vilu opravdu přepychově a může tak využít řadu vymožeností, které nemovitost nabízí. Její cena je odhadována na pohádkových 7,4 milionů dolarů – v přepočtu asi přes 160 milionů korun.

Ještě donedávna měl správu nad majetkem popové princezny její otec Jamie, který ji převzal v době, kdy zpěvačka trávila čas v psychiatrické léčebně. Dlouho se ho nechtěl vzdát, ale nakonec ustoupil, protože se chtěl vyhnout ještě větší medializaci kauzy a mít od všeho klid. Britney Spearsová se usídlila v luxusní nemovitosti v druhém největším městě okresu Ventura v Kalifornii – ve Thousand Oaks.

Sídlo se rozkládá na neuvěřitelných více jak 84 000 metrech čtverečních. Vstupní hala je dlážděná mramorem a vede do obývacího pokoje s obrovským krbem a vysokými stropy. Dům jinak nabízí pět ložnic a sedm koupelen, což je vskutku přepychové. V horním patře je hlavní ložnice s velkou terasu, která má výhled na přírodu.

Kuchyně je vybavena velkým ostrůvkem a má všechno, o čem může milovník vaření jen snít. Venkovní prostor má tenisový kurt, golfové hřiště a nechybí ani prostorný bazén. Navíc je tam vinný sklípek, kde je uloženo kolem 3,5 tisíce lahví tohoto lahodného alkoholu. Součástí vily je samozřejmě i garáž s parkovacím prostorem pro šest vozidel.

Zpěvačka je momentálně na lepší cestě k tomu, aby se vrátila na výsluní v perfektní kondici. Ale nějaký čas ještě potřebuje na zotavenou. "Britney uvažovala o tom, že by promluvila o své minulosti, protože je názoru, že by její příběh neměli vyprávět jiní. Vždycky nenáviděla rozhovory, ale pokud by se k tomu někdy rozhodla, Oprah Winfreyová by byla pravděpodobně její první volbou. V poslední době je mnohem šťastnější a její nejbližší to vnímají, protože se jí dostalo tak obrovské podpory od fanoušků," sdělil blízký zdroj zpěvačky, jak informoval web Entertainment Tonight.

Ještě donedávna musela být »otrokem« svého otce. Zpěvačka Britney Spearsová (39) bojovala ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu