Přepychová vila Britney Spearsové bere dech. Má tenisový kurt, vinný sklep a pět ložnic. Podívejte se dovnitř

Dům Britney Spearsové
Dům Britney Spearsové
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Životy slavných jsou bedlivě střeženy především médii, která je sledují v podstatě na každém kroku. Proto není divu, že si celebrity chtějí vytvořit domov, kde najdou klidné útočiště. Zpěvačka Britney Spearsová (39) si vybavila luxusní vilu opravdu přepychově a může tak využít řadu vymožeností, které nemovitost nabízí. Její cena je odhadována na pohádkových 7,4 milionů dolarů – v přepočtu asi přes 160 milionů korun.

Ještě donedávna měl správu nad majetkem popové princezny její otec Jamie, který ji převzal v době, kdy zpěvačka trávila čas v psychiatrické léčebně. Dlouho se ho nechtěl vzdát, ale nakonec ustoupil, protože se chtěl vyhnout ještě větší medializaci kauzy a mít od všeho klid. Britney Spearsová se usídlila v luxusní nemovitosti v druhém největším městě okresu Ventura v Kalifornii – ve Thousand Oaks.

Sídlo se rozkládá na neuvěřitelných více jak 84 000 metrech čtverečních. Vstupní hala je dlážděná mramorem a vede do obývacího pokoje s obrovským krbem a vysokými stropy. Dům jinak nabízí pět ložnic a sedm koupelen, což je vskutku přepychové. V horním patře je hlavní ložnice s velkou terasu, která má výhled na přírodu.

Kuchyně je vybavena velkým ostrůvkem a má všechno, o čem může milovník vaření jen snít. Venkovní prostor má tenisový kurt, golfové hřiště a nechybí ani prostorný bazén. Navíc je tam vinný sklípek, kde je uloženo kolem 3,5 tisíce lahví tohoto lahodného alkoholu. Součástí vily je samozřejmě i garáž s parkovacím prostorem pro šest vozidel.

Zpěvačka je momentálně na lepší cestě k tomu, aby se vrátila na výsluní v perfektní kondici. Ale nějaký čas ještě potřebuje na zotavenou. "Britney uvažovala o tom, že by promluvila o své minulosti, protože je názoru, že by její příběh neměli vyprávět jiní. Vždycky nenáviděla rozhovory, ale pokud by se k tomu někdy rozhodla, Oprah Winfreyová by byla pravděpodobně její první volbou. V poslední době je mnohem šťastnější a její nejbližší to vnímají, protože se jí dostalo tak obrovské podpory od fanoušků," sdělil blízký zdroj zpěvačky, jak informoval web Entertainment Tonight.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.