Přetrhané vazy v koleni a možná operace. Kateřina Průšová musí »pajdat« o berlích a prozradila, co se jí stalo

Kateřina Průšová si poranila křížové vazy.
Kateřina Průšová si poranila křížové vazy.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2020

Modelka Kateřina Průšová prožívá krušné chvíle. Kráska, kterou živí hlavně promenádování se po molu, si před čtyřmi dny potrhala vazy v koleni. Lékaři zdvihli varovný prst. "Pokud to nesroste, čeká mě operace," řekla pro Život v Česku pohledná blondýnka.

Kateřina pro samý sport hazarduje se svým zdravím. "S kamarádkou jsme se hecnuly a vyrazily na kola. Za čtyři dny jsme ujely 400 kilometrů. Jenže koleno se opotřebovalo a praskly mi křížové vazy. Dost to bolelo. Lékař mi řekl, že mě možná čeká operace, pokud se to nezahojí. Myslím, že kdyby tomu nedal šanci, operaci mám už za sebou," vysvětlila pro Život v Česku.cz modelka důvod zranění. Sama tuší, že pajdat o berlích bude ještě nějakou chvíli.

Kateřina, která miluje sport, si s koleny užila už v minulosti, když si v roce 2012 na lyžích natrhla meniskus. "Nakonec mi koleno operovali. Mám je zkrátka už kvůli sportu opotřebovaná," dodala s úsměvem Kateřina, které přejeme, aby se její »bolístka« obešla tentokrát bez zákroku na operačním sále.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.