Příběh Ivanky dojal české osobnosti. Touží po krásné tváři, jejím snem je být zdravou ženou, tlačí ji ale čas

Ivanka Danišová
Ivanka Danišová
Foto: Archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2020

Zákroky se podařilo zajistit na klinikách v USA a v Japonsku. Když odmítla pomoci pojišťovna, pomocnou ruku podala dívce naštěstí veřejnost. Mezinárodní výzva #saveivanka zahltila sociální sítě i média.

Ivanka díky dobrému srdci a štědrosti tisíců lidí během jediného roku podstoupila sérii operací, navíc se vyléčila z leukémie. Kvůli nečekané komplikaci, která si vyžádala výdaje navíc, jí teď ale chybí peníze na poslední návrat na kliniku do Japonska.

Veřejnost proto prosí novou sbírkou o pomoc, potřebuje 360 000 korun. Uhradí z nich nákladné letenky, pobyt a povinný doprovod, bez kterého vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nesmí cestovat.

Na sociálních sítích zveřejnila video, ve kterém shrnula všechno podstatné, co se v jejím životě za poslední rok událo. Ivanku v jejím boji o zdravou tvář podpořily také Dara Rolins, Martina Pártlová nebo Tereza Kostková, které požádaly o pomoc své fanoušky.

Ivanka musí peníze získat do 30. června. Přispět jí můžete na transparentní účet 4257171073/0800. Celý Ivančin příběh najdete na jejím webu saveivanka.org.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.