Příběh Ivanky dojal české osobnosti. Touží po krásné tváři, jejím snem je být zdravou ženou, tlačí ji ale čas

Chybí už jen málo, aby Ivanka mohla žít normální život.
Chybí už jen málo, aby Ivanka mohla žít normální život.
Foto: Archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2020

Zákroky se podařilo zajistit na klinikách v USA a v Japonsku. Když odmítla pomoci pojišťovna, pomocnou ruku podala dívce naštěstí veřejnost. Mezinárodní výzva #saveivanka zahltila sociální sítě i média.

Ivanka díky dobrému srdci a štědrosti tisíců lidí během jediného roku podstoupila sérii operací, navíc se vyléčila z leukémie. Kvůli nečekané komplikaci, která si vyžádala výdaje navíc, jí teď ale chybí peníze na poslední návrat na kliniku do Japonska.

Veřejnost proto prosí novou sbírkou o pomoc, potřebuje 360 000 korun. Uhradí z nich nákladné letenky, pobyt a povinný doprovod, bez kterého vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nesmí cestovat.

Na sociálních sítích zveřejnila video, ve kterém shrnula všechno podstatné, co se v jejím životě za poslední rok událo. Ivanku v jejím boji o zdravou tvář podpořily také Dara Rolins, Martina Pártlová nebo Tereza Kostková, které požádaly o pomoc své fanoušky.

Ivanka musí peníze získat do 30. června. Přispět jí můžete na transparentní účet 4257171073/0800. Celý Ivančin příběh najdete na jejím webu saveivanka.org.

Životní sen, který se stal skutečností. Rodačka z Brna toužila svůj život nasměrovat k tan...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu