Přibral kvůli roli a hubnout už se mu nedaří. Bývalý idol Russell Crowe prošel nelichotivou proměnou

Herec Russell Crowe
Herec Russell Crowe
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 4. 2021

Herec Russell Crowe (56) kvůli svým rolím prošel několika proměnami. Například pro film Gladiátor intenzivně pracoval na svých svalech a pro film Vyšinutý z roku 2020 přibral. Velký problém mu to nedělalo, neb kilogramy navíc si musel »pořídit« už kvůli seriálu Nejsilnější hlas z roku 2019. Nadbytečnou hmotnost se mu ale už nedaří shodit a bývalý idol už zřejmě nikdy nebude v takové formě, v jaké si ho diváci pamatují. Nechal si navíc prošedivět vlasy a narůst plnovous.

Russell Crowe býval idolem žen především díky filmu Gladiátor, kde se ukázal jako svalnatý hrdina. V minulosti byl zvyklý kvůli svým rolím procházet proměnami a proto mu ani přibírání nepřipadalo jako zlý nápad. Nyní má ale problém se nadbytečných kilogramů zbavit.

Samotný Crowe si ze svého vzhledu těžkou hlavu nedělá, když zrovna nepracuje, věnuje se sám sobě v domku v zalesněné oblasti. "Nacházíme se v době, kdy se lidé musí jeden od druhého izolovat. Já jsem na tyto časy v podstatě trénoval posledních 30 let, užívám si přírodu a samota mi nedělá problém," prozradil herec pro britský deník INews.

Po dlouhých letech herectví a dřiny si Russell myslí, že si zaslouží klid a má nárok na stárnutí. "Hercem jsem od 70. let, více než polovinu z toho hraji převážně hlavní role. Má práce mě baví, ale už jsem se dostal i do bodu, kdy mi bylo z vlastní slávy špatně," upřesnil filmový Gladiátor.

"Práce v Hollywoodu je nezastavitelná, i když zrovna nehrajete, pořád jste herec. Naučil jsem se užívat si čas na place i doma. S obojím souvisejí jisté radosti," doplnil Russell Crowe, který ačkoliv prošel nelichotivou proměnou, stále dostává nabídky na zajímavé role.

Pro některé je hubnutí noční můrou, pro režiséra a herce Tomáše Magnuska (37) se stalo dlo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu