Přibrala jsem kvůli lockdownu. Není to ono, ale slibuji, že to shodím, říká o své postavě Petra Janů

Zpěvačka Petra Janů
Zpěvačka Petra Janů
Foto: Profimedia
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Zpěvačka Petra Janů (68) se po delší době ukázala ve společnosti, a to na slavnostním udílení cen Mistr zábavního umění, které se konalo na pražském Botelu Admirál. A přestože se může chlubit skvělou figurou, ona sama je k sobě značně kritická. "Já bych řekla, že to teď není úplně ono," řekla ke své postavě pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která se nikdy netajila tím, že bez cvičení a různých diet by takovou postavu neměla.

Zákaz koncertování, zrušené akce nebo zavřené posilovny se podle zpěvačky podepsaly na její figuře, se kterou není momentálně úplně spokojená. "Během lockdownu jsem přibrala, a tak mám teď svá poctivá covidová kila. Slibuji ale, že na sobě začnu pracovat a příští rok, kdy budu slavit životní jubileum, budu zase vypadat k světu," prozradila se smíchem pro ŽivotvČesku.cz Petra Janů, která příští rok v listopadu oslaví sedmdesátiny.

Zpěvačka neskrývala nadšení z toho, že se po delší době dostala do společnosti svých přátel, kolegů a známých. "Byla jsem strašně ráda, že jsem mohla na akci být, bylo hrozně hezké vidět se zase po dlouhé době se všemi těmi lidmi a cena kterou jsem získala - to byl takový bonus, za který jsem neskutečně šťastná a vděčná," dodala stále vitální zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.