Primátor Zdeněk Hřib jde příkladem: V ponožkách Star Wars poslechl prezidenta, premiéra i ministra

Zdeněk Hřib v pohotovosti
Zdeněk Hřib v pohotovosti
Foto: Archiv Zdeňka Hřiba
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2020

Pražský primátor Zdeněk Hřib (39) se rozhodl, že ukáže občanům, jak uspokojit apel, který v souvislosti s epidemií koronaviru na území České republiky vzešel od prezidenta Miloše Zemana, ministra Zdravotnictví Romana Prymuly a premiéra Andreje Babiše.

Jmenovaná trojice totiž vyzvala občany, aby o víkendu dodržovali veškerá opatření. A zejména byli doma. K tomu ministr zdravotnictví požádal zdravotníky mimo obor, aby vláda mohla počítat z jejich pomocí v souvislosti s nedostatkem kapacity v nemocnicích.

"Vyhovět všem třem, nebylo celkem jednoduché, ale zvládl jsem to. Pan premiér říkal, že máme být o víkendu doma, pan ministr že se mají zdravotníci mimo obor připravit na návrat zpět a pan prezident doporučil pražské smetánce četbu," řekl pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk hřib, který podobný komentář napsal na svůj profil na sociální síti a přidal k němu příhodný snímek. Obdivné se staly zejména jeho ponožky s logem slavné filmové ságy.

Pan premiér říkal, že máme být o víkendu doma, pan ministr že se mají zdravotníci mimo obor připravit na návrat zpět a...

Zveřejnil(a) Zdeněk Hřib dne Neděle 11. října 2020

Zdeněk Hřib je totiž lékař. V letech 1999 až 2006 vystudoval obor všeobecné lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze - získal titul MUDr., specializace nemoci z ozáření.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.