Princezna Locika je skutečná. Ukrajinská modelka si nestříhá vlasy, její lokny již měří 2 a půl metru. Její dcery ji následují

Alena Kravčenko
Alena Kravčenko
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 11. 2022

Ukrajinská modelka Alena Kravčenko (37) si potrpí na své dlouhé lokny. Ty si nestříhala již neuvěřitelných 32 let. V jejím přístupu k vlasům ji nyní následují také její dvě dcery. "Doma jsme o tom vůbec nediskutovali," uvedla pro web Media Drum World.

Dlouhovlasá matka desetiletých dvojčat se pochlubila fotografiemi, na kterých je zachycena spolu se svými dcerami, které po jejím vzoru nechávají své vlasy volně růst. Modelka Alena Kravčenko z ukrajinské Oděsy a její dvojčata Valeria a Miroslava (10) jsou skutečnými princeznami Locikami. Alena má vlasy dlouhé neuvěřitelných 2 a půl metru, zatímco ona sama měří pouhých 167 centimetrů. Její dcera Valeria má vlasy dlouhé 120 centimetrů, zatímco její sestra Miroslava téměř metr.

Alena dostává na své vlasy, které nestříhala již 32 let, spoustu pochval. Dvojčata nyní jdou v jejích stopách. "V rodině se o tom vůbec nemluvilo a jednomyslným rozhodnutím jsme je od dětství nestříhali," uvedla Alena pro Media Drum World.

"Srovnávají sebe i mě se svou oblíbenou princeznou Locikou a jsou hrdé na to, že mají dlouhé vlasy. Už tři roky po sobě se účastní celoukrajinské soutěže pro dlouhovlásky a hrdě reprezentují naši rodinu, posledně zvítězily a obsadily první místo," prozradila pyšná maminka, která má spolu se svými děvčaty díky sociálním sítím spoustu fanoušků.

"Od pěti let jsem se nestříhala, v pěti letech mě kadeřnice ostříhala nakrátko, protože se mi vlasy hodně kroutily a maminka mi je nemohla učesat, nelíbilo se mi to a už jsem se nikdy nestříhala. Naštěstí mi vlasy rychle rostly a ty krásné dlouhé lokny mě fascinovaly svou krásou a čím byly delší, tím víc se pod tíhou narovnávaly a kudrliny se zarovnávaly. Od té doby mi cop rostl až k prstům na nohou. Konce vlasů si zastřihávám jen dvakrát do roka," popsala Alena Kravčenko svou cestu k dlouhým loknám s tím, že nikdy nepoužívala žádné přípravky na růst vlasů ani stimulátory růstu.

Podle krásné modelky záleží na kombinaci genetiky a správné péče o vlasy. Během let pro sebe našla ideální a správnou péči, která jí vyhovuje a která pomáhá udržet celou délku vlasů ve zdravé a krásné podobě. Jedná se o správně zvolenou kosmetiku, správné rozčesávání, domácí masky pro posílení kořínků, masáž vlasové pokožky pro správné prokrvení a podobně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.