Prioritou bylo zdraví. Adele se z boubelky změnila ve štíhlou krásku, drastické diety vynechala

Zpěvačka Adele
Zpěvačka Adele
Foto: Profimedia
Publikováno: 13. 1. 2021

Zpěvačka Adele (32) vešla na scénu jako žena se silným hlasem a stejně tak silnou postavou. Z jejích kilogramů navíc si zpočátku utahovali nejen obyčejní lidé, ale například i zesnulý návrhář Karl Lagerfeld (†85). Ona sama si z nich nic nedělala, a když došla k rozhodnutí dostat se do formy, nebylo to kvůli vzhledu, ale kvůli zdraví. Drastickým dietám se obloukem vyhnula.

Adele se ke svému hubnutí a proměně z boubelky ve štíhlou atraktivní ženu nikdy nevyjádřila, cizí lidi do svého soukromí nepouští a hlídá si ho tak, že na fotkách ze svého domu zamazala zarámované obrázky, aby nebylo vidět, kdo na nich je.

Na konto shozených kilogramů jen jednou žertovala v pořadu Saturday Night Live. "Vím, že vypadám jinak, než když jste mě viděli naposledy. Ale to dělá ten koronavirus. Kvůli opatřením musím cestovat nalehko, jen s polovinou sebe samotné. Tohle je ta polovina, kterou jsem si vybrala," smála se zpěvačka.

Vzhledem k tomu, že v minulosti byla Adele skutečně velmi silná, začali lidé spekulovat nad tím, že nadbytečná kila nezhubnula za pomocí zdravé stravy a cvičení, ale že byla na liposukci. Tato tvrzení se nelíbila jejímu bývalému trenérovi.

Pete Geracimo byl vůbec prvním trenérem, kterého Adele vyhledala a kontaktovala. Když jeho pohár trpělivosti přetekl, rozhodl se k její proměně vyjádřit. "Když jsme se společně vydali na její novou cestu, ujasnili jsme si, že nechci návyky měnit proto, aby byla štíhlá, ale proto, aby byla zdravá," napsal trenér na svůj profil na sociální síti Instagram.

"Začínala se mnou v Londýně, tou dobou plánovala turné a do toho startovala se cvičením a sestavováním zdravého a udržitelného jídelníčku. Výsledkem její snahy byla výrazná ztráta nadbytečných kilogramů, která vyvolala rozruch," ujasnil Geracimo.

Pete vysvětlil, že Adele nechtěla proměnou vzbudit větší zájem o svou hudbu nebo zlepšit publicitu. "Doufám, že lidé ocení snahu, kterou do toho dala. Její nový vzhled a zdraví se netýkají vás nebo mě, ale jí a jejího syna," dodal.

Zpěvačka Adele (33) je známá tím, že své soukromí střeží jako oko v hlavě. Proto se svět a...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu