Přísný režim a dny naplánované na minutu přesně. Namakaný Mark Wahlberg začíná den ve 2:30

Herec Mark Wahlberg
Herec Mark Wahlberg
Foto: Showpix.cz

Mark Wahlberg (49) je známý z filmů Planeta opic, Transformers, Méďa nebo Den patriotů. Velkou zásluhu na jeho úspěchu má forma, v jaké se udržuje. Režim, který dodržuje, je velmi přísný a pravděpodobně by se jím jen tak někdo řídit nedokázal. Cvičení, zdravá strava a řád ale Wahlberga naplňují nadšením a elánem.

Svalnatý herec Mark Wahlberg před časem způsobil poprask na internetu, když zveřejnil svůj denní režim. V něm uváděl, že jeho den startuje ve 2:30 ráno. To, co dodržuje, se lidem zdálo neuvěřitelné, Walhberg si ale za svými tvrzeními stojí.

Markova snídaně se skládá z rostlinných klobás, pyré ze sladkých brambor a avokáda a tří ovocných a zeleninových shotů. "Nikdo mou snídani nemá rád, když si říhnu, je to cítit jako restaurace,“ smál se herec v rozhovoru pro magazín Men’s Health.

Wahlbergův den sice startuje velmi brzy ráno, pro některé ještě v noci, ale do posilovny se herec dostane až v půl jedenácté přesně. "Cvičím pět dní v týdnu, co přišel koronavirus, tak se mnou cvičí i má žena. Mám pocit, že jsem lidský budík, tlačím ji do pohybu,“ popsal manželské soužití v době pandemie.

S nelibostí Wahlberg přiznal, že s covidem přišla i nevole být neustále tak disciplinovaný. "Jím o trochu víc, než jsem byl zvyklý, také častěji piji víno. Čekám, až dostanu informaci, že můžu zase naplno skočit do práce, to mě zase srovná,“ přiznal Mark, který sice povolil, ale stále je na sebe přísný.

Televizní zábava v devadesátých letech přinesla mnoho úspěšných pořadů a seriálů. Mezi nim...

Velkým důvodem dnešní disciplinovanosti Marka Wahlberga je i jeho minulost. Jako dítě se napáchal spousty nepravostí a nakonec ho ze dna vytáhl bratr, který z něj udělal hudební hvězdu. "Kdybych mohl svému mladšímu já něco říct, stejně bych mlčel. Myslel jsem si, že vím všechno nejlíp, jakákoliv rada by byla k ničemu,“ doplnil dnes už svědomitý svalovec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.