Reklama:

Přítel Gabriely Soukalové promluvil o seznámení a miminku. Já chci holčičku, ona syna, říká Miloš

Gabriela Koukalová a její přítel Miloš Kadeřábek
Gabriela Koukalová a její přítel Miloš Kadeřábek
Foto: se souhlasem FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2021

Bývalá skvělá sportovkyně a v současnosti televizní moderátorka Gabriela Soukalová (31) má za sebou náročný rozvod a nedořešené dělení majetku. Oporou jí je sympatický podnikatel Miloš Kadeřábek, který byl dlouhý čas jejím kamarádem, až přeskočila jiskra lásky. Pár spolu čeká první miminko a Miloš poskytl pro ŽivotvČesku.cz otevřený rozhovor, ve kterém mluvil nejen o seznámení. "Několik let jsme byli přátelé a určitě mě nenapadlo, že bychom spolu jednou mohli mít vztah. Prakticky jsme se začali častěji vídat až v době, kdy Gabča odešla z předchozího vztahu," řekl partner biatlonové legendy pro ŽivotvČesku.cz s tím, že mu učarovalo, jak je Gábina skromná a pokorná.

Reklama:

Miloši, jste partnerem velmi sledované ženy. Jak jste poznali? Přeskočila mezi vámi hned jiskra?

Reklama:

Poznali jsme se v Hořovicích, několik let jsem se snažil zachránit starou zchátralou restauraci na koupališti. Začal jsem hledat cesty, jak budovu zachránit a uvést ji do provozu v podmínkách, které by vyhovovaly dnešním standardům. V té době se Gabča s Petrem přestěhovali do Hořovic, hledali nové investiční možnosti a způsob, jak našemu městu přispět do rozvoje. Krátce na to jsme se sešli na koupališti a jednali o možnostech. Nakonec z mnoha důvodů z projektu sešlo, za což jsem dnes vlastně rád. Od té doby jsem se s Gabčou občas vídal. Pamatuji si na první seznámení a podání ruky, od začátku mi byla moc sympatická a v duchu jsem si říkal, vždyť je to olympijská hvězda a slavná osobnost. Co ji vede do takové díry jako jsou Hořovice a že se baví s takovým pankáčem jako jsem já (říká Miloš s jemným úsměvem). Dostala mě svou pokorou, úctou a skromností. Do té doby jsem si myslel, že je to úplně někdo jiný, biatlon jsem moc nesledoval, ale o ní jsem věděl, pár závodů jsem viděl. V té době mě ani nenapadlo, že bychom spolu jednou mohli žít a čekat miminko, ale měl jsem pocit, jako bychom se znali už několik let.

Říkáte, že vás odzbrojila její pokora a skromnost. Čím ještě dokázala okouzlit vaše srdce?

Nejvíc na ní obdivuji její dravost, když se do něčeho zakousne, tak to prostě nepustí a snaží se být nejlepší ve všem, co dělá! Myslím, že nyní to dokazuje tím, s jakým nasazením se pustila do moderování pořadu Showtime. Vzhledem k tomu, že původně není moderátorkou, tak z mého pohledu udělala opravdu velký pokrok za tak krátký čas. Po každém odvysílaném díle si dělá analýzu, kde dělá chyby a jak se zlepšit a zase se posunout o krok dál. Je to pro ni stále velká výzva, ještě když máte za kolegyně Laďku Něrgešovou a Ivu Kubelkovou, které jsou opravdové profesionálky ve svém oboru. Mé srdce si získala tím, jaká je překrásná bytost, je obětavá pro druhé a vím, že se na ni mohu spolehnout. To, co říká, je upřímné a jde to ze srdce. Její úsměv mě vždy dostane a svět je hned o něco krásnější. Někdy si říkám, jestli do tohoto světa vůbec patří (zdůrazňuje Miloš s lehkým úsměvem).

Působíte oba velmi spokojeně. Vyskytuje se vůbec něco, čím vás umí také naštvat?

Zatím jsem nic nezaznamenal, až si občas říkám, jestli to opravdu může být takhle dokonalé, ale to ukáže čas. Věřím, že se něco najde. No, vlastně něco by tu bylo. Tolik párů bot pohromadě jsem nikdy neviděl (propuká ve smích)

Gabriela při vašem seznámení byla vdaná za vašeho známého. Říká se, že lásce nejde poručit. Neměl jste ale přeci jen nějaké morální výčitky?

Několik let jsme byli přátelé a určitě mě nenapadlo, že bychom spolu jednou mohli mít vztah. Prakticky jsme se začali častěji vídat až v době, kdy Gabča odešla z předchozího vztahu a již několik měsíců bydlela sama v Praze. Dlouho jsem se tomu bránil, ale začal jsem cítit, že k sobě máme stále blíž. Vzhledem k okolnostem jsem si řekl, že když to nezkusím, tak bych toho mohl do konce života litovat a také bylo v té době jasné, že vztah neukončila kvůli mně.

Čekáte spolu miminko, prozradíte nám pohlaví? Necháte si to vůbec zjistit, nebo budete čekat na překvapení?

Zatím to ještě nevíme, ale jsme domluveni, že si pohlaví necháme prozradit z praktických důvodů. Zatím víme jen to, že já si přeji holčičku a Gabča chlapečka. Nejdůležitější přání ale je, abychom byli všichni zdraví.

Jaký budete táta? Budete liberální a vše dovolíte? Nebo budete naopak přísný a povládnete doma tvrdou rukou?

V posledních letech jsem měl to štěstí sledovat rodiny mých nejbližších přátel a vlastně jsem se od nich nevědomky učil. Za to jim tímto chci moc poděkovat. Otcovství pro mě bude nová zkušenost, na kterou se už moc těším. Budu se snažit být tím nejlepším tátou a vzhledem k tomu, že mám rád ve svém životě rovnováhu, tak se budu snažit být jak liberální, tak i přísný, když to bude potřeba. Myslím, že se také budeme hodně učit my od miminka.

Gabrielu Soukalovou zná veřejnost velmi dobře, vy rozhovory nedáváte a mnoho se toho o vás neví. Prozradíte, co vás baví a jak trávíte volný čas?

Rád přijímám nové výzvy, kde se mohu učit novým dovednostem a zdokonalovat se v různých oborech. Momentálně třeba spolupracuji s mým kamarádem, který je výborný tesař, truhlář, skvělý řemeslník a umělec. Má velký smysl pro detail a zakládá si na kvalitně odvedené práci, což mě baví. Je to pro mě jistý druh relaxace, při které se učím něčemu novému a získávám zkušenosti. Baví mě něco vytvářet a mít v sobě ten hřejivý pocit z dobře odvedené práce. Pár let se také občas věnuji obchodování na burzách přes různé obchodní platformy, ale zatím jsem stále v pozici učedníka. Snažím se také pochopit svět kryptoměn, jak to vlastně celé funguje a jaká v nich může být budoucnost. Co se týká sportů, tak moc rád jezdím na snowboardu, v létě na longboardu, ten mě posledních 10 let baví opravdu hodně, protože jsem v něm našel i výborný dopravní prostředek. Také jsem chodil trénovat box, který mě jeden čas hodně bavil a dodnes jsem velký fanda bojových sportů. V neposlední řadě miluji moře a oblíbil jsem si kiteboarding, který je překrásný. Jízda ve vlnách, když začne pořádně foukat, je něco nepopsatelného. Zkoušel jsem i několikrát surfovat, ale tento sport mě celkem vyškolil, takže mám největší úctu a respekt, ke všem, kdo jezdí vlny, protože pro mě je to nejnáročnější sport, který jsem měl tu čest vyzkoušet. Ale jen tak se nevzdám a až budeme moct zase cestovat, tak se k tomu jednou určitě vrátím.

Jak snášíte dobu covidovou? Dlouho jsou zavřené restaurace, mnoho podnikatelů má obrovské problémy… Jak vy osobně této těžké době čelíte?

Tuto nelehkou dobu se snažím zvládnout nejlépe, jak se dá. I mě tato situace zastavila v pracovních plánech a projektech, takže teď dělám jako spousta lidí v mém okolí úplně jinou práci. Je to nepříjemné pro všechny, ale věřím starým českým příslovím, která říkají, že všechno zlé je pro něco dobré a trpělivost růže přináší. Držím palce všem dobrým lidem, ať vše zvládnou a neztrácejí naději, protože všechno jednou končí a něco nového začíná!

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: