Přítel jí zlomil čelist, pak potratila. Vzkaz pro televizní nevěstu poslala i Štěpánka Hadenová

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk v televizní show
Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk v televizní show
Foto: Se svolení TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2021

Nejsledovanější česká komerční televizní stanice přináší další várku ženichů a nevěst, které si před televizní kamerou řeknu své »ano«. Do reality show se přihlásila také Romana (27), které přítel zlomil čelist a ona pak potratila. "Já budu všem držet palce a budu se určitě dívat. Hlavně nevěstám přeji, ať najdou super muže a ať se nenudí," řekla pro ŽivotvČesku.cz Štěpánka Hadenová (32), která má televizní svatbu již za sebou.

Štěstí ve svatební reality show chce najít také operátorka Romana, která věří, že vztah s šestatřicetiletým programátorem Jaroslavem neskončí jen televizní veselkou, ale bude mít delší pokračování. Romana na kamery TV Nova přiznala, že má za sebou řadu nepovedených vztahů, z nichž jeden skončil dokonce operací.

"Můj ex mi zlomil čelist. Já nejdříve ani nevěděla, že je zlomená, on pořád tvrdil, že zlomená není. Pak jsem šla na operaci. Měsíc po operaci jsem zjistila, že jsem těhotná. Týden potom jsme potratila, čekala mě další operace, to mě psychicky sundalo," přiznala žena, která by byla ráda, aby její budoucí muž byl spolehlivý, věrný a komunikativní. O sobě řekla, že nesnáší hádky, manipulaci a urážky.

Na nové díly Svatby na první pohled také netrpělivě čeká Štěpánka Hadenová, která se v první řadě reality show provdala za Pavla Dleska. Dlouho to vypadalo, že po Pájově boku najde štěstí, ale pak uznala, že televizní manžel je na ni moc usedlým a klidným typem muže a opustila ho.

"Já budu všem držet palce a budu se určitě dívat. Hlavně nevěstám přeji, ať najdou super muže a ať se nenudí," řekla pro ŽivotvČesku.cz Štěpánka Hadenová (32), která je ráda, že do projektu šla, protože našla nové kamarády i životní příležitosti. Štěpánka Hadenová věří, že svatební show může znamenat nový začátek i pro Romanu, které zatím vztahy hrubě nevycházely.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.