Pro krásu se musí trpět. Česká Barbie Gabriela Jiráčková podstoupila plastickou operaci nosu, ukázala fotografie po zákroku

Gabriela Jiráčková
Gabriela Jiráčková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2022

Influencerka a zpěvačka Gabriela Jiráčková (22), která se proslavila především svou image živé panenky Barbie, opět podstoupila zákrok, který její vzhled přiblíží o další krůček k dokonalosti. Tentokrát si pohledná plavovláska nechala vylepšit nos. "Bolesti byly naštěstí jen mírné," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Na sociálních sítích vystupuje Gabriela Jiráčková jako oživlá panenka Barbie, které se mladá žena skutečně velice podobá. S tím se pochopitelně pojí také nutnost na svém vzhledu neustále pracovat a posouvat jej směrem k plastikové dokonalosti. Mladá modelka, která se pyšní dokonale vysoustruženou figurou a bujným poprsím, si tak tentokrát nechala upravit nos.

"Znám osobně několik mužů a žen, kteří podstoupili rhinoplastiku (plastickou operaci nosu, pozn. red.), ne u všech se dalo hovořit o perfektním výsledku. Někteří z nich museli proto operaci podstoupit opakovaně. Toho jsem se chtěla vyvarovat už kvůli tomu, že jsem měla již od přírody hezký nos. Všimli jste si ale, že značná část mých fotek byla focena z profilu nebo poloprofilu? Není to náhoda - z té pozice byl nejhezčí," uvedla influencerka na sociální síti a vysvětlila, že k zákroku se odhodlala proto, aby vylepšila vzhled špičky svého nosu také z čelního pohledu.

Její vysněný nos jí vytvořil plastický chirurg, za kterým si Gabriela Jiráčková dojela až na Slovensko, a to pomocí speciální metody, kdy není třeba drasticky osekávat kosti, ale používají se speciální nitě, kterými se tvar nosu upraví zevnitř. "Ano, v případě korekce měkké části, tedy chrupavky, může být nový nos záležitostí jen několika stehů, lokálního umrtvení a téměř okamžitého návratu do běžného života. Pakliže se řeší tvrdá část u takzvaného »antického« nebo lidově řečeno »orlího« nosu, nese to už vzhledem k zásahu, který spočívá v sekání kosti, větší rizika a i samotná rekonvalescence může trvat déle," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz blond kopie slavné panenky.

"Já byla naštěstí ten první případ, kterému stačila pouze drobná korekce. Pan doktor mi »pouze« stáhl chrupavky stehy tak, aby došlo k zúžení špičky do tvaru vytouženého diamantu," objasnila influencerka, v čem konkrétně spočívala její úprava nosu.

Ačkoli představa nití v obličeji může pro ledaskoho znít děsivě, podle Gabriely Jiráčkové to zdaleka není tak hrozné, jak by se mohlo zdát. "Bolesti byly naštěstí jen mírné a zítra už jdu na sundání náplastí. A v úterý na rozhovor do televize, tak snad to nějak zvládnu," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.