Pro některé nečekaná slova: Petr Vojnar zhodnotil, jaká je Lucie Vondráčková žena a partnerka

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2021

Je to více než měsíc, co Lucie Vondráčková (41) přiznala, že není sama. Jejím partnerem je Petr Vojnar (45), se kterým se blíže poznala na natáčení videoklipu. Od té doby tvoří partnerskou dvojici. Pro některé šlo o poměrně velké překvapení, ale oběma vztah skvěle funguje. Pro ŽivotvČesku.cz moderátor prozradil, jakou ženou je zpěvačka v soukromí. "Lucka je fajn máma a normální holka," prozradil o ženě, se kterou zatím nežije ve společné domácnosti.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar svůj vztah intenzivně netajili, ale ani ho na sociálních sítích nedávali na odiv. Společný pracovní projekt a podobný pohled na život zažehly jiskry, které znamenají, že český kulturní rybníček má již několik týdnů sympatický pár.

I když si někteří mohli myslet, že zpěvačka má hvězdné manýry, opak je podle Petra Vojnara pravdou. "Není nějaká hvězda, která by vyžadovala speciální zacházení... I když je neobyčejná, tak je v uvozovkách obyčejná. Normální holka jako všechny normální holky, které jsou normální. Je výjimečná po pracovní stránce a chce vše, co chtějí od života normální holky," svěřil svůj pohled na svou partnerku pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který se netají tím, že by si v budoucnu přál ještě jednoho potomka. V ideálním případě holčičku.

Petr Vojnar má z předchozího vztahu téměř pětiletého syna. Lucie Vondráčková má z předchozího manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (38) syny Matyáše (9) a Adama (6). "Můj syn Sebastian se už se syny Lucky poznal. A vycházejí spolu dobře, kluci k Sébovi přistupují hezky. Lucky kluci jsou starší, ale berou ho jako mladšího kluka, kterého opečovávají," prozradil o kamarádství svého syna s potomky Lucie Vondráčkové moderátor pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.