Pro ženy je postrach. Mladá modelka přišla o všechny kamarádky. Ty se bojí, že jim svede jejich partnery

Modelka a zpěvačka Moriah Millsová
Modelka a zpěvačka Moriah Millsová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2021

Být krásná a úspěšná neznamená mít nutně také přátele. To zažívá na vlastní kůži modelka a zpěvačka Moriah Millsová (27) z Atlanty v Georgii, která přiznala, že nemá kamarádky kvůli svým dokonalým křivkám a nádherné tváři. Všechny ženy se podle ní obávají toho, že představuje příliš velké pokušení pro jejich partnery – a tak raději oželí přátelství, aby si udržely vztahy.

Dostat do vínku půvab nemusí být vždy výhodou. Američanka Moriah Millsová, které se daří v modelingové kariéře a navíc je také raperka a zpěvačka, zažívá opačný problém popularity. Hodně překvapila tím, když přiznala, že vlastně nemá žádné přátele a na ženy působí jako rudý šátek na býka.

"Dřív jsem měla kamarádky, ale jak jsem dospívala a začala se více starat o svůj vzhled, začaly ubývat. Prostě mi řekly, že mě nechtějí mít ve svém okolí, protože jejich manželé mě okukují. Nezajímají mě manželé jiných žen, ale poutám pozornost. Ženy na mě svádějí svou nejistotu, zažívám hodně nevraživých pohledů, protože moje tělo nějakým způsobem vyniká. Nikdy jsem nepodstoupila plastickou operaci, všechno na mně je přírodní, jen si chci nechat zmenšit ňadra," řekla Moriah Millsová pro britský deník DailyMail.

"Jsem svobodná a soustředím se hlavně na svoji hudební a modelingovou kariéru. Je pro mě těžké poznat lidi, kteří si na nic nehrají. Opravdu ostatním nevěřím, ale nemám obavy, že bych si nenašla nejlepšího přítele. Většina žen mě jednoduše odsoudila, protože po mně jejich manželé a partneři touží. Možná mají pocit, že jsem kvůli svému vzhledu namyšlená, ale já jsem ve skutečnosti moc milá. V tomhle se nemohly víc mýlit. Naopak jsem hodně při zemi," popsala modelka, jak se v ní velké množství lidí často plete.

Sedmadvacetiletá umělkyně popsala, že se přátelí jenom s muži, protože ženský kolektiv ji zkrátka nepřijímá. Ale na večeři nebo drink by s nimi nešla. Proto zatím žije sama a jejím nejbližším přítelem je mazlíček – pes Charlie. "On je všechno, co potřebuju," dodala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.