Proměna bez retuše. Takhle výrazně zhubnul syn Arnolda Schwarzeneggera. Snímky bez převislého břicha ukazují, jak se blíží otcově postavě

Autor: Profimedia | Christopher Schwarzenegger
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 10. 2021

Být synem legendy kulturistiky a filmového akčního hrdiny rozhodně není žádný med. Člověk je neustále srovnáván a média ho sledují na každém kroku. Christopher Schwarzenegger (24), potomek představitele kultovního Terminátora, bojoval s kilogramy navíc a nevyhnul se ani posměškům ze strany novinářů, ale i okolí. Jenže všem zlým jazykům by nyní vyschlo v ústech, protože mladík prošel neskutečnou proměnou.

Nejmladší syn Arnolda Schwarzeneggera (74) a novinářky a spisovatelky Marii Shriverové (65) má celkem čtyři sourozence, a tak to mezi nimi neměl nejsnadnější. Navíc jeho starší bratr Patrick (28) je považován za herecký sex symbol Hollywoodu. Christopher Schwarzenegger míval nadváhu a mnozí ho za to kritizovali i kvůli jeho slavnému otci, který zůstává fitness hvězdou a vypracované svaly jsou jeho předností i po sedmdesátce. Ale mladík se zapřel a prokázal obrovskou vůli, když se vrhnul do hubnutí, aby se konečně dostal do kondice.

Christopher, který v květnu loňského roku promoval na michiganské univerzitě, se před pár dny objevil na veřejnosti – s matkou a třicetiletou sestrou Christine vyrazil v losangeleském Brentwoodu do nehtového studia. S rouškami na obličeji si rodina užívala chvíle na pedikúře. Ale větším překvapením byl vzhled nejmladšího syna »Arnieho«, který nepochybně shodil hodně kilogramů a byl téměř k nepoznání. Poprvé bylo zjevné, že začíná s hubnutím v červenci loňského roku, ale tentokrát ukázal obdivuhodné výsledky svého úsilí.

Hollywood Life již dříve informoval o tom, že motivací pro mladého Schwarzeneggera bylo právě ukončení školy. "Dal si za cíl změnit životní styl na promoci a držel se toho. Strávil několik let jako typický vysokoškolák, ale teď se posunul a může se o sebe mnohem lépe starat. Jeho otec mu samozřejmě hodně pomohl. Netlačí na něj, ale je šťastný, že může svou vášeň sdílet se synem. Pro jejich vztah to bylo přínosné," řekl blízký zdroj rodiny serveru Hollywoodlife.com.

Uvidí se, jak se Christopher Schwarzenegger s náročnou výzvou změny zdravého životní stylu popere i nadále, ale zatím se zdá, že je na dobré cestě. Úbytek hmotnosti mu velmi prospěl a konečně prokoukl.

Syn Arnolda Schwarzeneggera prošel výraznou proměnou
Syn Arnolda Schwarzeneggera prošel výraznou proměnou
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.