Proměna Jany Plodkové. Z éterické blondýnky se stala potetovaná brunetka

Herečka Jana Plodková
Herečka Jana Plodková
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

Jana Plodková (39) je velmi oblíbenou a také často obsazovanou herečkou. Drobná blondýnka nelení ani o prázdninách a intenzivně natáčí před kamerou. Aktuálně se křehká kráska proměnila do poněkud drsnější brunetky s výrazným tetováním na pažích.

Jana Plodková je jednou z hlavních postav natáčeného filmu o toulavém psovi Gumpovi, který točí režisér F.A. Brabec (65). Námět vznikl podle knižní předlohy. A Janu jsme zachytili při natáčení jedné ze scén v bytě v pražské Žatecké ulici.

Herečka popsala, o čem příběh, ve kterém hraje postavu Kristýny, je. "Příběh je vyprávěný pohledem psa, který dlouho hledá lásku člověka a pochopení," prozradila půvabná Jana Plodková, které to jako brunetce velmi slušelo.

"Mě vždycky baví, jak se představy o postavě různí. Když jsem četla scénář, viděla jsem se duhově, růžový vlasy, barevné tetování. Ale představa výtvarnice a autora byla naopak potemnělá, černá. Když ale černou použiji jako krycí manévr postavy, snaha se schovat, být nenápadná, přitom čitelná, je černá skvělá volba," upřesnila ke své postavě.

Málokdo by Janu Plodkovou v paruce tmavé barvy poznal. Pokud by ale jednoho dne zkusila vlasový experiment, a vsadila by na černou, rozhodně netrefí vedle. Na snímky ze zákulisí natáčení se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.