Červená módní policie. Stylista slavných zhodnotil Nesvačilovou, Vlasákovou a Plodkovou. Jedna udělala velký přešlap

Petra Nesvačilová (vlevo), Lenka Vlasáková a Jana Plodková (vpravo)
Petra Nesvačilová (vlevo), Lenka Vlasáková a Jana Plodková (vpravo)
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 10. 2021

Není červená jako červená a není rozhodně pravda, že každému tato výrazná barva sluší. Také je nutné dráždivou barvu umět zkombinovat s doplňky. Stylista slavných Kája Pavlíček zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz herečky Lenku Vlasákovou (49), Janu Plodkovou (40) a Petru Nesvačilovou (35). Posledně jmenovaná si na premiéru filmu režiséra Radka Bajgara (59) Kurz Manželské touhy vzala kozačky. "Vzít si na filmovou premiéru k takovému typu šatů kozačky z 80. let a k tomu psaníčko, to si myslím, že není nejvhodnější. To na filmovou premiéru nepatří," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz stylista.

Premiéra filmu Kurz manželské touhy režiséra Radka Bajgara a scénáristky Mirky Zlatníkové určitě nebyla největší kulturní událostí roku, ale také to nebyla akce, kterou by bylo záhodno podcenit. Protože i tady byly hvězdy filmového plátna pod palbu fotografů, filmových kritiků i odborníků na módu a módní přešlapy.

"Zkritizovat umí každý, kdo má oči. Já rád i poradím, jak to příště nedělat, nebo jak to udělat lépe," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček a pustil se do hodnocení, ze kterého nejlépe vyšla Jana Plodková a nejhorší vysvědčení si vyloužila Petra Nesvačilová.


Petra Nesvačilová: Ty kozačky se nepovedly

Oblíbená herečka - na hlavním snímku zcela vlevo - to podle stylisty slavných tentokrát »nevychytala« s obuví. "Šaty nejsou tak velkým průšvihem, ale ty doplňky... Vzít si na filmovou premiéru k takovému typu šatů kozačky z 80. let a k tomu psaníčko, to si myslím, že není nejvhodnější. To na filmovou premiéru nepatří. Černočervená kombinace mi nevadí, ale doporučil bych lodičky a nějaké malé psaníčko. V této kombinaci je to průšvih. Ty šaty jsou možná moc výrazné červené barvy, ale znovu říkám, že šaty mi samy o sobě nevadí, takové šaty se nosí, to bych ještě zkousnul, ale ty doplňky opravdu takto ne," zhodnotil herečku pro ŽivotvČesku.cz uznávaný stylista.

Lenka Vlasáková: Mírný problém s kabelkou

Herečka, která se po devatenácti letech vztahu v loňském prosinci vdala na zámku Křinec, mohla vsadit na promyšlenější doplňky. "Z Lenky Vlasákové jsem také maličko na rozpacích, šaty jí zbytečně zmenšují ramena. U toho vázání kolem krku mi přijde, že je taková přiškrcená. Boty v tělové barvě mi nevadí, možná by se mi líbilo, kdyby v tělové barvě byla i kabelka. Ona tedy kabelku dokombinovala k červenému lemování, které je kolem šatů, ale nemyslím si, že je to ideální volba. Myslím si, že Lenku Vlasákovou jsme viděli už v hezčích a zajímavějších modelech," řekl pro ŽivotvČesku.cz směrem k umělkyni - na snímku uprostřed - stylista Kája Pavlíček.

Jana Plodková: Hravě upoutala pozornost

Nejvíce se outifit vydařil pohledné herečce zcela vpravo. "Jana Plodková na filmovou premiéru zvolila overal, podle mě je to celkově velmi zajímavý model. Když chce člověk na sebe při premiéře upoutat trošku pozornosti, tak takový model je dobrá volba. Pásek se mi líbí, je to celkově pěkně sladěné, za mě je to model, který na filmovou premiéru patří a Jana Plodková si ho může dovolit, protože má hezkou figuru. Jemné líčení i přirozený účes pak podtrhují celkový dobrý dojem, za mě se to Janě povedlo," dodal k hodnocení stylista Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.