Proměna Radka Kašpárka: Za pár měsíců dokázal shodit 13 kilogramů. Prozradil, jak to dokázal

Na Radkovi je vidět, že výrazně zhubnul
Na Radkovi je vidět, že výrazně zhubnul
Foto: Archiv ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2020

Tak tomuhle se říká proměna. Šéfkuchař Radek Kašpárek (39) předvedl, že když člověk opravdu chce, tak to jde. Přiznal totiž, že za posledních přibližně deset měsíců shodit 13 kilogramů na váze. "Přestal jsem úplně pít alkohol a zdravěji se stravovat. Cítím se fantasticky," prozradil pro ŽivotvČesku.cz svůj recept na hubnutí muž, který se brzy stane potřetí pyšným tatínkem.

Radek Kašpárek začátkem roku vážil 110 kilogramů a televizní diváci viděli, že nekompromisní porotce ze soutěže o amatérském vaření má pár kilogramů nadváhy, které navíc umocnila skutečnost, že televizní kamera přidává na objemu.

"Řekl jsem si, že začnu se sebou něco dělat. Takže jsem zcela přestal pít alkohol, což byl základ. Dnes si jednou za čas dám maximálně nealkoholické pivo. A začal jsem víc kombinovat stravu a zejména jíst pravidelně. Takže ráno snídám více sacharidů a postupně přecházím během dne na stravu zaměřenou více na bílkoviny a večer se snažím spíše o zeleninu a třeba nějaké maso," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz sympatický šéfkuchař, kterému se váha zastavila aktuálně na parádních 97 kilogramech.

Radek prodělal před necelými čtrnácti dny operaci v oblasti bederní páteře. A i ta měla vliv na snížení hmotnosti. "Asi dvě kila mi spadla na váze asi vlivem toho, že to dost bolelo a neměl jsem moc chuť k jídlu. Můj aktuální stav je výrazně lepší, jen ještě chvíli musím používat podporu chůze, ale celkově se cítím dobře," dodal pro ŽivotvČesku.cz Radek, který se těší na prvního společného potomka s krásnou manželkou Andreou, která kouzelníkovi s pokrmy dodala životní elán a díky ní výrazně zkrotl. Aktuálně je ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.