Promluvila o druhém dítěti. Lucie Matušová musí na další operaci

Bohuš Matuš a jeho manželka
Bohuš Matuš a jeho manželka
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2024

Lucie Matušová, manželka zpěváka Bohuše Matuše, je pyšnou maminkou tříleté Natálky. O tom, že by chtěli se ženou dceři pořídit sourozence, promluvil umělec již před časem. Nyní ale pro ŽivotvČesku.cz krásná Lucie uvedla, že jen tak se Natálka bratříčka nebo sestřičky nedočká. "Dva až tři roky si musím dát čas. Podle doktorky bych si měla ještě dát pauzu," sdělila sympatická blondýnka, která před třemi lety podstoupila operaci břišní kýly. Navíc se jí udělala další, a tak bude muset do budoucna znovu na operační sál.

Krátce po svatbě, která proběhla před třemi lety, musela manželka Bohuše Matuše takzvaně pod kudlu. Lucie Matušová podstoupila operaci břišní kýly, která se jí udělala po narození dcery. Nejednalo se tehdy o žádný banální zákrok. Operace trvala pět hodin a po ní následovala dlouhá rekonvalescence.

O malou Natálku se tak musel starat tatínek a také babička. Redakce ŽivotvČesku.cz se sympatické Lucky dotázala, jak to nyní vypadá s plány na druhého potomka.

"Já bych chtěla, ale doktorka mi řekla, ať si dám ještě dva až tři roky pauzu. Mám další kýlu, takže to chce dát nejdřív pryč tu kýlu a teprve minimálně půl roku po operaci by to šlo," prozradila Lucie s tím, že na operaci se jí zatím ale nechce.

"Říkala jsem si časově, až třeba půjde malá do školy, tak bude čas na druhé miminko," upřesnila krásná Lucie a zároveň zhodnotila tři roky manželství s Bohužel Matušem. "Máme se krásně, jsme spolu pět let a život s ním je pořád skvělý, nemůžu si na nic stěžovat," uzavřela manželka úspěšného pěvce.

Matušovi měli svatbu 12. května 2021 v Krtkově světě. Navzdory tomu, že je dělí velmi výrazný věkový rozdíl, z toho důvodu jejich vztahu zpočátku nikdo příliš nevěřil, vytvořili si oba zamilovaní lidé krásnou rodinu a spolu s dcerou Natálkou jsou momentálně velmi sehraná trojice.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.