Promluvila o komplikaci s příjmem potravy a důvodu, proč na ní muži mohou oči nechat. Daniela Písařovicová odhalila detaily své krásy

Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
Foto: Profimedia
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2022

Jen málokdo by hádal, že Daniele Písařovicové je třiačtyřicet let. Není divu, že zaujala i o čtyři roky mladšího hudebníka Ondřeje Brzobohatého (39), který je známý svou zálibou v ženské kráse. Jedna z nejpůvabnějších českých moderátorek prozradila, čemu vděčí za svůj perfektní vzhled. "Snažím se hýbat, ale určitě jsou lidé, kteří se sportu věnují mnohem více," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že to s péčí o zevnějšek překvapivě příliš nepřehání.

Daniela Písařovicová zavítala na slavnostní otevření terapeutického hřiště FN Motol. Při této příležitosti zvolila sportovní outfit v tlumených barvách. V krátké sportovní vestě střižené do pasu vynikla její silueta. Sama podle svých slov svou postavu neřeší a za stále mladistvý vzhled vděčí spíše genům, protože v jídle se rozhodně neomezuje.

"Mám pocit, že se stravuji špatně. Kolikrát jsem schopna vydržet bez jídla a pak zase jím hodně. Určitě mi chybí nějaká pravidelnost. Spíše bych řekla, že mohu poděkovat mamince, protože když se na ni podívám, vidím, že s ní mám mnoho rysů společných," přiblížila pohledná Daniela Písařovicová, která ale nic nepodceňuje a na nic nespoléhá a zdravému životnímu stylu se snaží jít naproti.

"Na druhou stranu to určitě není tak, že bych nedělala vůbec nic a spoléhala se jen na genetiku. Snažím se hýbat, ale určitě jsou lidé, kteří se sportu věnují mnohem více. Já sice běhám, ale ne vždy mám na to čas," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka.

O svou pleť pak sympatická brunetka pečuje asi jako každá žena. "Krém samozřejmě patří do mé výbavy, ale nějak to nepřeháním," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná moderátorka, která se v roce 2018 stala jednou ze soutěžících taneční show StarDance. Navíc prozradila, že ke svěžímu vzhledu jí pomáhají i prosvětlené pramínky jinak kaštanově hnědých vlasů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.