Promluvila o těhotenství a návratu k hudbě. Šárka Vaňková se vrací po 5 letech tam, kde se zrodila její pěvecká hvězda

Šárka promluvila o současném životě.
Šárka promluvila o současném životě.
Foto: Archiv Šárky Vaňkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2020

To, o čem se před časem mluvilo, se naplnilo. Zpěvačka Šárka Vaňková se vrací do světa showbyznysu, ze kterého před téměř 5 lety odešla. Vyzpívala si roli v muzikálu, chystá skladbu a pro Život v Česku.cz promluvila i tom, jak to má s biologickými hodinami.

Pohledná zpěvačka, která v minulosti skončila na druhé pozici v historicky první řadě pěvecké show SuperStar, se aktuálně připravuje na roli Mary v muzikálové hře Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách.

"Strašně se těším. Trénuji zpěv a připravuji se, myslím, že to je úžasný projekt, který dělá Zdeněk Hrubý a pan režisér Knop. Moc tomu věřím a hlavně mě velmi lidsky zaujal pan ředitel divadla Dušek, jehož jsem obdivovatelka," promluvila o návratu na divadelní pódia pro Život v Česku.cz.

Přála by si založit rodinu

Šárce v minulosti klečel svět u nohou. Poté SuperStar byl o její hlas neuvěřitelný zájem. Vydělávala velké peníze, zpívala po celé české republice, měla role v muzikálech, účinkovala v televizních pořadech. Pak se ale rozhodla, že na čas hudební scénu opustí. Teď je ale zpět...

Šárka pro Život v Česku promluvila i o tom, jak to má aktuálně se založením rodiny. "Děti mám strašně ráda. Ale teď mám před sebou řadu výzev a hodně práce. Takže jednou ano, ale zítra to nebude," usmívala se nadaná zpěvačka.

Co všechno o svém současném životě prozradila, si poslechněte v exkluzivním audiorozhovoru, v němž Šárka prozradila mnohé. Na to jak aktuálně vypadá, najdete v galerii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.