Proroctví, která se mají zanedlouho naplnit. Baba Vanga určila konec globálního hladomoru a vyvinutí léku na vážnou nemoc

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 5. 2024

Nevidomá jasnovidka Baba Vanga, které se přezdívalo Nostradamus z Balkánu, předpověděla za svůj život mnoho událostí, které se později skutečně staly. Vangelije Pandeva Dimitrovová – Gušterovová vyřkla ale i proroctví, která jsou určitou nadějí pro lidstvo. Proto desítky let staré predikce některé lidi stále přitahují a věří jim. Bulharská mystička předpověděla i řadu událostí, které teprve na své naplnění čekají. V bližší budoucnosti se má lidstva týkat například konec celosvětového hladomoru i pokrok v medicíně –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ konkrétně vyvinutí léku na rakovinu a Alzheimerovu chorobu. O proroctvích Baby Vangy se rozepsal i britský deník The Sun.

Vangelije Pandeva Dimitrovová – Gušterovová se narodila v roce 1911. Ve dvanácti letech údajně přišla o zrak, když ji pohltilo tornádo, ale zázrakem přežila. V té době nabyla mimořádné schopnosti, kdy nejen že viděla do budoucnosti, ale také dokázala léčit nemoci a údajně i mluvit s mrtvými. Vangelije byla vyhledávanou léčitelkou a lidé za ní dojížděli z obrovských dálek.

Řada proroctví, která vyřkla, teprve čeká na své naplnění. Nejbližší budoucnosti se dotýkají její předpovědi o konci hladomoru či masivním globálním oteplování. Podle jejích vizí by měly mezi lety 2033 až 2045 tát ledovce a výrazně začne stoupat hladina oceánů. Velký problém Baba Vanga také spatřovala v globálním hladomoru, který by podle ní měl být vymýcen v letech 2025 a 2028, jak uvádí deník The Sun.

Jasnovidka předpověděla mimo jiné i to, co by mohlo být jedním z průlomů v lékařské oblasti. Podle nevidomé Bulharky se mají v roce 2024 objevit nové způsoby léčby dříve neléčitelných nemocí včetně Alzheimerovy choroby a rakoviny. Koncem března skutečně vědci z Oxfordské univerzity oznámili, že získali finanční prostředky na vývoj první vakcíny proti rakovině plic s názvem »LungVax«.

Všechna proroctví Baby Vangy se dají dohledat v knize »Proroctví Baby Vangy« od Ženi Kostadinové. Je nutné podotknout, že předpovědi známé jasnovidky si už po řadu let interpretují různí mystici po svém.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.