Reklama:

První červnový víkend zkazí nevlídné počasí

Počasí - Ilustrační snímek
Počasí – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2024

V hlavní roli budou i během prvního červnového víkendu zůstávat deštníky. "Oblačnosti, srážek a bouřek bude hodně. Nejvyšší odpolední teploty se budou pohybovat kolem 20 °C. Na plavky a koupání počasí rozhodně nebude," vylíčila pro ŽivotvČesku.cz konzultantka počasí Dagmar Honsová.

Reklama:

Květen se nachází ve finálové rovince a o slovo se hlásí měsíc červen. Meteoroložka vypracovala výhled počasí na víkend, který ale ještě nebude ideální, a to nejen z pohledu teplot.

Ve středu bude oblačno až polojasno, během dne v Čechách místy přeháňky a ojediněle bouřky. Denní teploty 19 až 23 °C.

Reklama:

Ve čtvrtek lze očekávat oblačno až zataženo, místy přeháňky a bouřky. Ranní teploty 13 až 9 °C. Denní teploty 19 až 23 °C, na západě 17 °C.

V pátek si počasí nachystá oblačno až zataženo, občas déšť nebo přeháňky, místy bouřky. Po ránu ojediněle mlhy. Ranní teploty 14 až 10 °C. Denní teploty 17 až 23 °C.

Počasí o víkendu

První červnový víkend bude do jisté míry ještě nevlídný. "V sobotu bude zataženo až oblačno s deštěm a místy bouřky. Ranní teploty 13 až 9 °C. Denní teploty 15 až 22 °C," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz meteoroložka Dagmar Honsová.

"V neděli bude oblačno až zataženo s deštěm nebo přeháňkami, místy bouřky. Ranní teploty 13 až 9 °C. Denní teploty 20 až 24 °C, na západě do 18 °C," dodala pro ŽivotvČesku.cz odbornice přes počasí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: