První foto novomanželů a slova šťastného ženicha. Jiří Kajínek se tajně oženil

Jiří Kajínek se oženil
Jiří Kajínek se oženil
Foto: ŽivotvČesku
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2024

Ve čtvrtek ve 14 hodin si na Staré radnici v Brně vzal Jiří Kajínek svou dlouholetou partnerku Magdu Gubovou za ženu. Svatba proběhla tajně, a to pouze za přítomnosti svědků. Slavnostní okamžik si partneři naplánovali přesně na den, kdy Jiřímu Kajínkovi končí sedmiletá podmínka. Omilostněný vězeň, jenž ve výkonu trestu strávil se 40denní přestávkou 23 let, byl propuštěn v roce 2017. Nyní se těší na novou životní etapu po boku své milované ženy. Redakci ŽivotvČesku.cz poskytl novopečený ženich fotografii ve svatebních šatech a prozradil své dojmy z obřadu.

O svatbě se mluvilo delší dobu a Jiří Kajínek se nechal slyšet, že proběhne letos. Přesné datum ale věděla jen hrstka zasvěcených. Nyní uběhlo jen pár minut od obřadu, při kterém si Jiří Kajínek vzal partnerku Magdu Gubovou za manželku.

"Pro mě byla svatba vlastně premiéra. Já to zas tak neprožíval, i když je to úžasná věc, ale vzal jsem si nádhernou ženu, které si vážím, kterou miluji, která je úžasná. Je to pro mě týmový partner a člověk, o kterém jsem přesvědčený, že s ním můžu zestárnout," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz radostnou životní událost nejznámější omilostněný vězeň.

Jiří Kajínek dále popsal svatební obřad, který s manželkou do poslední chvíle tajili. "Obřad se odehrál na Staré radnici v Klenotnici, kde je nádherná romantická místnost. Jen novomanželé a dva svědci. Budou samozřejmě i oslavy pro rodiny, ale tento akt byl jen pro nás, moc si toho vážíme a chtěli jsme si to užít," sdělil nadšený ženich, který s psycholožkou Magdou žije již sedm let v Brně.

Společná fotografie novomanželů ukazuje, že na outfitech si dali manželé záležet. Nevěstiny šaty i svůj oblek Jiří Kajínek krátce popsal.

"Paní doktorka má nádherné šaty do modra, sladěné boty, punčochy, je v tom samozřejmě i bílá, což je klasika. Já mám špičkový oblek ušitý na míru, ale neformální –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ rozhalenku bez kravaty. To samé jsme řekli i svědkům, ať si neberou kravatu. Hudbu jsme si vybrali společně," doplnil pro ŽivotvČesku.cz Kajínek, který si čtvrteční datum bude pamatovat už do konce života.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.