První foto ze svatby Bohuše Matuše: Lucinka je něžná nevěsta, zpěvák je spokojený elegán

Zpěvák Bohuš Matuš a jeho nevěsta Lucie
Zpěvák Bohuš Matuš a jeho nevěsta Lucie
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2021

Zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho partnerka Lucie Palkaninová, nyní už Matušová (18) ve středu vstoupili do svazku manželského. Pár, který už se stal rodiči rozkošné Natálky, uspořádal obřad i následný raut v zábavním parku Krtkův svět. Ženich přišel ve velmi dobře padnoucím obleku a díky vytetovaným vlasům odhodil i šátek. "Máme kolem sebe krásné lidi, které máme rádi," zaradoval se Bohuš Matuš těsně před obřadem pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš prožívá svůj velký den. Právě dnes se oženil se svou partnerkou a matkou své dcerky Lucií Matušovou, dříve Palkaninovou, která zároveň slaví 18. narozeniny. Podle prvních snímků zachycených těsně obřadem z ženicha nadšení a štěstí přímo vyzařuje.

"Jsem nervozní, ale těším se. Ještě jsem ji neviděl, takže jsem zvědavý, jak bude krásně vypadat," řekl pro ŽivotvČesku.cz pár minut před obřadem zpěvák. Manželským slibem partneři zároveň dodatečně oslavili výročí vztahu, dohromady se dali 7. května. Těšili se, že se na veselce sejdou s lidmi, které mají rádi.

První fotografie z velkého dne Bohuše Matuše a jeho Lucinky jasně dokazují, že ani nepříznivé počasí nemohlo zamilované dvojici překazit slavnostní moment, na který se tak těšili.

"Lucinka si ponese dceru Natálku k obřadu," svěřil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz už před časem. Dcerka nakonec byla oblečená v rozkošných růžových šatech, květinové čelence a vypadala jako malá princezna.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.