První podzimní dny: Dojde na podstatné změny, může vám dojít trpělivost, varuje numeroložka. Pozor na emoční výkyvy

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2021

Předposlední zářijový týden se ponese v duchu nostalgie, kdy bude ve společnost panovat především rozladěnost a emocionální nerovnováha. Známá numeroložka Lenka Suchardová upřesnila, co lze očekávat v následující dnech a na co si dávat pozor. "Odehrají se dosti podstatné změny, především ve vaší hlavě a dalším směřování. Může vám dojít trpělivost, vymezíte si hranice a budete se řídit svými potřebami a sny. Ať už se rozhodnete přestěhovat, studovat, změnit práci, udělat řidičský průkaz nebo vyrazit na dovolenou," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Tento týden je ovlivněn vícero událostmi. I když jsou první dny nového pracovního týdne protkané nostalgií, vnitřním smutkem a podzimními chmurami, podle numeroložky Lenky Suchardové je potřeba zapojit vlastní síly a snažit se zůstat aktivní. Jak se lidově říká, je nezbytné převzít otěže a určit si cestu, kterou si člověk nenechá nikým vymluvit. Podzimní rovnodennost, která nastává 22. září, k tomu přímo nabádá.

"Nečekejte, až vás někdo probudí, určí vám práci, nastaví rozvrh nebo něco nabídne. Namísto očekávání, robotického fungování, naříkání a kritizování se střízlivě podívejte na své pracovní zaměření a finanční situaci. I když jste spokojení, můžete vymyslet způsob, jak si ještě více polepšit. Jste-li však nespokojeni, pak odhalte své originální schopnosti, o kterých moc dobře víte a mohli byste s nimi na trh. Osobní síla, nadšení i finance pak poletí vzhůru. Odehrají se dosti podstatné změny, především ve vaší hlavě a dalším směřování. Buď svým vlastním přáním a úsilím anebo tím, že vám již dojde trpělivost, si vymezíte hranice, nastavíte širší osobní prostor a řeknete ano svým snům a potřebám. Ať už se rozhodnete přestěhovat, studovat, změnit práci, udělat řidičský průkaz, odjet na dovolenou nebo si jen něco koupit," vylíčila ŽivotvČesku.cz numeroložka průběh prvního podzimního dne.

Druhý říjnový víkend má přinést z hlediska numerologie možnosti, kterých člověk dokáže vyu...

"Čtvrtek je vyvrcholením letošní vibrace pětky. Zkuste se »nacítit« do této neskutečné síly, která vše zvládne, zboří zastaralé, rozšíří vám prostory, vylétne nahoru a slovíčko »musím« stáhne na minimum či úplně zruší. V pátek pak buďte pozitivně naladění a na příjmu, protože každou chvílí k vám dojde důležitá informace. Rozklíčovat ji dokážete pouze vy. Snažte se mít oči i uši zapnuté, mozek nezahlcený zmatenými myšlenkami a emočními výkyvy. Každá informace bude mít zárodek v minulosti, i daleké, a vaše současné zpracování rozhodne o budoucnosti. Tudíž máte osud ve svých rukou a nedovolte nikomu, aby vám diktoval směr i tempo, kterým jít nechcete," dodala Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu