První podzimní dny: Dojde na podstatné změny, může vám dojít trpělivost, varuje numeroložka. Pozor na emoční výkyvy

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2021

Předposlední zářijový týden se ponese v duchu nostalgie, kdy bude ve společnost panovat především rozladěnost a emocionální nerovnováha. Známá numeroložka Lenka Suchardová upřesnila, co lze očekávat v následující dnech a na co si dávat pozor. "Odehrají se dosti podstatné změny, především ve vaší hlavě a dalším směřování. Může vám dojít trpělivost, vymezíte si hranice a budete se řídit svými potřebami a sny. Ať už se rozhodnete přestěhovat, studovat, změnit práci, udělat řidičský průkaz nebo vyrazit na dovolenou," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Tento týden je ovlivněn vícero událostmi. I když jsou první dny nového pracovního týdne protkané nostalgií, vnitřním smutkem a podzimními chmurami, podle numeroložky Lenky Suchardové je potřeba zapojit vlastní síly a snažit se zůstat aktivní. Jak se lidově říká, je nezbytné převzít otěže a určit si cestu, kterou si člověk nenechá nikým vymluvit. Podzimní rovnodennost, která nastává 22. září, k tomu přímo nabádá.

"Nečekejte, až vás někdo probudí, určí vám práci, nastaví rozvrh nebo něco nabídne. Namísto očekávání, robotického fungování, naříkání a kritizování se střízlivě podívejte na své pracovní zaměření a finanční situaci. I když jste spokojení, můžete vymyslet způsob, jak si ještě více polepšit. Jste-li však nespokojeni, pak odhalte své originální schopnosti, o kterých moc dobře víte a mohli byste s nimi na trh. Osobní síla, nadšení i finance pak poletí vzhůru. Odehrají se dosti podstatné změny, především ve vaší hlavě a dalším směřování. Buď svým vlastním přáním a úsilím anebo tím, že vám již dojde trpělivost, si vymezíte hranice, nastavíte širší osobní prostor a řeknete ano svým snům a potřebám. Ať už se rozhodnete přestěhovat, studovat, změnit práci, udělat řidičský průkaz, odjet na dovolenou nebo si jen něco koupit," vylíčila ŽivotvČesku.cz numeroložka průběh prvního podzimního dne.

"Čtvrtek je vyvrcholením letošní vibrace pětky. Zkuste se »nacítit« do této neskutečné síly, která vše zvládne, zboří zastaralé, rozšíří vám prostory, vylétne nahoru a slovíčko »musím« stáhne na minimum či úplně zruší. V pátek pak buďte pozitivně naladění a na příjmu, protože každou chvílí k vám dojde důležitá informace. Rozklíčovat ji dokážete pouze vy. Snažte se mít oči i uši zapnuté, mozek nezahlcený zmatenými myšlenkami a emočními výkyvy. Každá informace bude mít zárodek v minulosti, i daleké, a vaše současné zpracování rozhodne o budoucnosti. Tudíž máte osud ve svých rukou a nedovolte nikomu, aby vám diktoval směr i tempo, kterým jít nechcete," dodala Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.