První pusa ve společnosti: Takhle odhalila city Lucie Vondráčková k Petru Vojnarovi, který promluvil o dítěti a svatbě

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková
Petr Vojnar a Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2021

Je to více než měsíc, co Lucie Vondráčková (41) přiznala, že není sama. Nezakoukala se do žádného sportovce, ale do moderátora Petra Vojnara (45), se kterým aktuálně tvoří pár. Moderátor se netají tím, že jak on, tak zpěvačka touží po miminku. Pokud by osud přál a Lucie by se ocitla v požehnaném stavu, o pohlaví dítěte je celkem jasno. "Pokud by přišlo na miminko, tak bych chtěl holku, kdyby to byl kluk, tak by mi to nevadilo," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar, který si se zpěvačkou poprvé vyrazil do společnosti.

Partneři se objevili na společenské akci - již sedmém ročníku Czech&Slovak Photo Girl, kde Lucie usedla do poroty. A oba neměli problém zapózovat před fotografy jako zamilovaná dvojice. "My jsme se seznámili na akci, která dala dohromady šikovné děti, které zpívají a tancují. Tam se mnou Petr dělal rozhovor a já jsem si říkala, že to je chytrý kluk, dával dobré otázky. Pak se nic nedělo a pak jsme se potkali na klipu. Tam jsem si říkala, že dobře hraje. Tak jsme se zase neviděli a pak jsme se viděli," ohlédla se nedávno zpěvačka v pořadu Top Star, jak došlo k seznámení s Petrem Vojnarem.

Později se Lucie Vondráčková se svým novým partnerem poznala během natáčení zmíněného videoklipu k nedávno vydanému duetu zpěvačky, který nazpívala s Ladislavem Phamem (33) alias Raegem. Právě ve videoklipu Petr Vojnar hraje jejího partnera. Už teď se oba partneři, i přes to, že vztah je spíše v začátcích, baví o miminku.

"Jsme spolu několik týdnů, zatím neplánujeme miminko. Já chci ale dítě, Lucka také a když nám to vydrží, tak bychom to chtěli. Jestli dřív svatba nebo dítě, to zatím neřeším, protože dělám věci tady a teď," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar s tím, že pokud by zpěvačka otěhotněla, holčička by byla vytouženým pohlavím. "Pokud by přišlo na miminko, tak bych chtěl holku, kdyby to byl kluk, tak by mi to nevadilo," zdůraznil nedávno moderátor.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar svůj vztah intenzivně netajili, ale ani ho na sociálních sítích nedávali na odiv. Společný pracovní projekt a podobný pohled na život zažehly jiskry, které znamenají, že český kulturní rybníček má již několik týdnů sympatický pár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.