Slzy kvůli zlým slovům o postavě. Zdeněk Pohlreich uplakanější scénu v televizní seznamce nezažil. Pavla se až třásla

Autor: FTV Prima | První večeře
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2021

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64) se díky setkávání s lidmi v televizní seznamce dostává často do situací, kde jsou vidět silné emoce. Slzy a zoufalství v díle, který divák v pondělí uvidí, přemohly třiapadesátiletou pojišťovací poradkyni Pavlou Šafrovou. Účastnici reality show urazilo, že se o její postavě nelichotivě vyjádřil její nápadník Václav Petr (56). "Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle bárku," vyjádřil se nelichotivě Václav, který se živí jako fotograf. "My se do soukromí svých hostů nikdy nemícháme," sdělil pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Pohlreich s tím, že v gastronomické branži se soukromí hostů ctí. Pokud se ale »dívají« televizní kamery, tak je situace zcela jiná.

Každá žena je citlivá a vnímá, když muž začne řešit její postavu. To se v seznamovací reality show stalo pojišťovací poradkyni Pavle Šafrové, když si vyslechla, co si o ní myslí muž, se kterým před televizní kamerou zašla na rande. Z vývoje první společné večeře byl zaskočen i Zdeněk Pohlreich. "My se do soukromí svých hostů nikdy nemícháme," řekl šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v standardním provozu každé restaurace je soukromí hostů posvátné. Jenže když se dívají televizí kamery, tak je divákům vše servírováno bez cenzury a diplomatického taktu.

Na začátku společné večeře se zdálo, že Pavla a fotograf Václav našli společnou řeč a hovor nenuceně plynul. Pak si ale Pavla odskočila na toaletu a Václav se rozhodl, že o své dojmy se podělí s personálem.

"Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle barku. Znám všechny, fotil jsem modelky. Kdybys viděl, jaký jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky. Klasika. To mě asi pánbůh potrestal. Pravda bolí. Člověk řekne, jak to cítí," zapomněl na diplomatický tón Václav a řekl, jak první rande vnímá. Bohužel Pavla jeho slova náhodou zaslechla, což ji zasáhlo.

V tu chvíli už neřešila v pozitivním vnímání druhého, že její nápadník dělal asistenta Felixovi Slováčkovi, nebo že se pracovně setkal s Daliborem Jandou či Pavlem Trávníčkem. Pavlu zasáhlo, že Václav není spokojen s její postavou a začala plakat. "Málokdy se rozbrečím, všem se moc omlouvám. Je pravda, že jsem za covidu přibrala osm kilo, ale to snad není tak strašný," svěřila se odmítnutá žena Zdeňkovi Pohlreichovi. Ten hned věděl, že toto rande dobře nedopadne.

Šéfkuchař ještě byl svědkem toho, jak si Pavla a Václav na rozloučenou podali ruku a zmizeli. Trapná chvíle skončila a Zdeněk Pohlreich se mohl věnovat dalším hostům, jejichž první rande televizní diváci uvidí v pondělí. Jak celá nešťastná situace vypadala, se můžete podívat ve výše ve videu.

Zdeněk Pohlreich a uplakaná Pavla v reality show.
Zdeněk Pohlreich a uplakaná Pavla v reality show.
Foto: Se svolením FTV Prima

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.