První scéna byla ve spodním prádle. S Terezou Jordánovou mě nespojuje nic, říká Patricie Solaříková

Patricie Pagačová jako Tereza Jordánová
Patricie Pagačová jako Tereza Jordánová
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2021

Herečka a v poslední době také porotkyně různých hudebních show Patricie Pagáčová (32) okouzlila řadu fanoušků a fanynek hlavně jako Tereza Jordánová v nekonečném seriálu z prostřední jedné ulice. Sama říká, že s důvěřivou Terezkou toho v reálném životě moc společného nemá. "Stýská se mi hodně po lidech ze štábu, celém tom kolektivu, který se tam za ty roky vytvořil. Nicméně mi nechybí postava Terezy Jordánové, s ní mě vlastně nic nespojovalo," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka, která do seriálu naskočila jako šestnáctiletá.

V roce 2005 nejsledovanější česká komerční televizní stanice začala vysílat seriál, který se stal velkým fenoménem a na obrazovkách vydržel do dnešních dnů. Patricie Pagáčová (rozená Solaříková) se před kamerou převtělila do Terezy Jordánové. Maminku důvěřivé a hodné teenagerce hrála Tereza Brodská, rošťáckého bratra Matěj Štáfek a klidnou hlavu rodiny Jordánových ztvárnil fenomenální herec a ekologický aktivista Petr Vacek.

Ani jeden z nich nemohl tušit, jaký kult se ze seriálu Ulice vyvine. Právě Patricie Pagáčová měla vstup do seriálu hodně pikantní, protože v koupelnové scéně s Terezou Brodskou se objevila v podprsence. Na place se ale scéna ve spodním prádle točila později, když už byla Patricie trochu rozkoukaná. Filmaři si jen pohráli s časovou posloupností a scénu načasovali do prvního dílu.

"Na Ulici vzpomínám moc ráda, protože to byla velmi podstatná součást mého života. Po 15 letech se tam vytvořila opravdu skvělá parta, která mi samozřejmě chybí. Moc se mi stýská po Filipovi Rajmontovi, Matoušovi Rumlovi a dalších," řekla sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že postava Terezy Jordánové ji nechybí, ačkoliv řada fanoušků si ji právě takto zaškatulkovala a dlouho ani nevěděli, jak se představitelka Jordánové v civilním životě jmenuje.

"Stýská se mi hodně po lidech ze štábu, celém tom kolektivu, který se tam za ty roky vytvořil. Nicméně mi nechybí postava Terezy Jordánové, s ní mě vlastně nic nespojovalo," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Patricie Pagáčová, která na podzim bude hodnotit amatérské zpěváky v populární hudební show.

Od první scény v nekonečném seriálu se už Patricie Pagáčová v životě samozřejmě hodně posunula, stala se matkou maličké Bibiany, je oddanou partnerkou dramaturga Tibora Pagáče a více než hraní se věnuje právě účinkování v porotách talentových soutěží.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.