První slova po plastické operaci. Bolí to, ale z ňader velikosti 4 jsem nadšená, říká nevěsta Natálka

Natálie promluvila o novém partnerovi
Natálie promluvila o novém partnerovi
Foto: Archiv TV Nova

Půvabná Natálie Mykytenko (23), která na sebe upozornila jako televizní nevěsta, má za sebou první plastickou operaci v životě. Nechala si zvětšit poprsí. "Jsem nadšená. Bude to super," sdělila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že po operaci tělo bolí, ale podle lékařů je to normální.

Natálka Mykytenko, která pochází z Ukrajiny, zaujala tisíce televizních diváků. Muži obdivovali její půvab, ženám přišlo, že k Františku Gebrovi (36) se chová zbytečně chladně. Možná, že kdyby už při natáčení svatební reality show měla nevěsta pořádný dekolt, mohl celý vztah dopadnout lépe.

"Já už nad operací přemýšlela od 17 let. Kluci na mě netlačili, je to můj nápad. Muži mi naopak vždy říkali, ať na sobě nic neměním a zůstanu sama sebou. Už v těch sedmnácti jsem si řekla, že až na to jednou budu mít finance a budu velká holka, tak si udělám radost. Musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí," uvedla Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz. V pátek se blondýnka svěřila do šikovných prstů chirurga Romana Kufy, který na objemu rozhodně nešetřil.

Zákrok trval dvě hodiny a Natálka se hodně bála narkózy. Když se probudila, zjistila, že na hrudníku jí »vyrostly« pořádná ňadra velikosti čtyři. V jednom prsu má implantát velký 375 mililitrů, v druhém 420 mililitrů. "Jsem nadšená, tělo samozřejmě teď bolí, ale myslím, že to bude super," řekla Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

Po probuzení z narkózy došlo i na slzy, Natálka byla trochu v šoku. Každá žena má jiné tělo a každá jinak zpracovává bolest. Hvězda svatební show je připravená na to, že nyní bude dva týdny cítit tlak. Pak začne nosit sportovní podprsenku a dávat na nová ňadra pozor, aby se nic neponičilo a hrudník nekrvácel.

Natálka Mykytenko také fanouškům slíbila, že kapkovitá obrovská prsa, která vypadají skoro jako přírodní, ukáže časem na svém instagramovém profilu.

Blondýnka Natálka Mykytenko (23) na sebe výrazně upozornila jako televizní nevěsta. Nyní s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.