První Štědrý den s dcerou Natálkou. Partnerka nazdobila stromeček, já vařím, říká Bohuš Matuš

Zpěvák Bohuš Matuš s dcerou a partnerkou
Zpěvák Bohuš Matuš s dcerou a partnerkou
Foto: Archiv Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 12. 2020

Nejkrásnější vánoční dárek téměř pod stromeček už Bohuš Matuš (47) dostal. Přítelkyně Lucie (17) mu nedávno přivedla na svět vysněnou dceru, holčička dostala jméno Natálka. Jako rodina tak stráví první společný Štědrý den. Zpěvák se pro ŽivotvČesku.cz pochlubil nazdobeným vánočním stromečkem a popsal, jak poslední den adventu prožijí.

"Máme s Natálkou krásné Vánoce a pohodu. Lucinka nazdobila stromeček, já se věnuji naší dceři, aby jí náhodou nevypadl z pusinky dudlík. Připravuji zároveň rybí polévku, kterou si určitě vychutnáme. A pak máme klasiku, kapra, řízky, vinnou klobásu a bramborový salát," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který se netají tím, že první Vánoce s dcerou si maximálně užívá.

Začátkem října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde vybudovali dceři krásný pokojíček a kde aktuálně tráví společně Štědrý den. "S Luckou jsme poprosili Ježíška o hodně dárků pro naší dceru a vyhověl nám. Takže Natálka bude mít bohatého Ježíška," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Dcera Natálie přišla na svět v Nemocnici na Bulovce v neděli 6. prosince ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy. Pyšný otec pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že u narození dcery byl přítomen a střihal pupeční šňůru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.