První Vary bez kocoviny. S dcerou a kočárkem je to na festivalu zcela jiné, žertovala Eva Josefíková

Herečka Eva Josefíková
Herečka Eva Josefíková
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2021

Elegantní herečka Eva Josefíková (31) se od princezen posunula k vážnějším rolím a také ji změnilo to, že se v květnu stala maminkou. Na filmový festival do Karlových Varů tak vzala i maličkou dceru Lotu. "S kočárkem ve Varech je to diametrálně odlišné, mám z festivalu úplně jiný zážitek. Dokonce bych řekla, že Vary za mých mladých let byly fyzicky náročnější," přiznala pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka s úsměvem.

Populární herečka Eva Josefíková v Karlových Varech zatím stihla představení filmů společnosti Bioscop, na které vzala i dceru Lotu. Celou dobu se nevzdalovala od kočárku a působila velmi spokojeným dojmem. V Karlových Varech ji doprovází také její partner scenárista Matěj Podzimek.

"S kočárkem ve Varech je to diametrálně odlišné, mám z festivalu úplně jiný zážitek. Dokonce bych řekla, že Vary za mých mladých let byly fyzicky náročnější, protože jsem hojně navštěvovala různé večírky a moc nespala. Teď tedy nespím kvůli miminku, ale to je lepší, je to například bez kocoviny. Takže vlastně si Vary užívám takto více s kočárkem a procházkami," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz elegantně oděná herečka. "Já to moc neprožívala, kalhoty i košili jsem měla z H&M, vzala jsem si tenisky Puma a sáčko z Manga z výprodeje," okomentovala lehkou letní módu s tím, že ve Varech je především kvůli filmům, i když jich moc zatím nestihla.

"Chtěl jsem dnes stihnout alespoň jeden film, což se mi z organizačních důvodů nepovedlo, doufám, že to zítra napravím. Přeci jen ten kočárek trochu kulturní vyžití limituje, spíše se tak promenádujeme a setkává s přáteli. Viděla jsem ale Amerikánku Viktora Tauše, z čehož mám velkou radost. Ve středu se chystám do domu České televize na představení seriálu Ochránce, který mapuje deset nejznámějších případů z českého školství. Hlavní roli má Lukáš Vaculík, na scénáři se podílel můj muž, půjde to v televizi od září, na to se hodně těším," doplnila pro ŽivotvČesku.cz talentovaná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.