Půl roku od reoperace poprsí ukázala hvězda ze svatební reality show Natália Mykytenko, jak se jejímu hrudníku daří

Natálka Mykytenko
Natálka Mykytenko
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 5. 2024

Hvězda někdejší reality show »Svatba na první pohled« před půlrokem oznámila, že musela podstoupit reoperaci svých implantátů. Tento krok byl nezbytný kvůli zdravotním problémům a bolestem, které ji dlouhodobě trápily. Dnes už je hvězda reality show se »svými poklady« spokojená, ostatně o tom vypovídá i snímek, kde dala svůj hrudník na odiv. O velkém poprsí se pro ŽivotvČesku.cz Natálka před časem rozmluvila - už od dob dospívání si větší vnady přála.

Příběh hrudníku známé fotomodelky, které láska v někdejší reality show nevyšla, není složitý. Před více než třemi lety se televizní nevěstě sen o větších ňadrech splnil. Podstoupila plastickou operaci, po které však zůstaly poměrně zásadní rozpaky - nepřirozené mezery mezi implantáty si všímali mnozí fanoušci a kritika byla na světě. Po reoperaci, kterou podstoupila influencerka na podzim, se vše změnilo.

"Nedávno jsem podstoupila reoperaci prsou, bohužel ze zdravotních důvodu. Jelikož ještě není tomu tak dávno, co jsem byla na své první operaci (2,5 roku). Ale život je někdy samé překvápko a asi tak to všechno mělo být. Na konzultaci jsem zjistila, že mám vlastně otočený implantát. Měla jsem předtím anatomický implantát a nevěděla jsem, že se dokážou otáčet," popisovala na svém profilu na sociální platformě Natália v loňském roce důvod operačního zákroku.

Nyní se rodačka z Ukrajiny po přibližně půlroce pochlubila s tím, jak se jejímu »novému hrudníku daří«. Ze snímku lze vypozorovat, že je někdejší účastnice svatební reality show pravděpodobně spokojená.

Natálie si velké poprsí přála odjakživa, jak před časem prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Někdy v 17 letech jsem to začala řešit. Já jsem typ ženy, které skáče váha nahoru a dolů. A nahoru a dolů neskákala jen váha. Pak jsem se v 18 letech tak nějak celkově uklidnila, ale růst některých tělesných partií se zastavil. A já zjistila, že prsa nejsou podle mých představ. Takže jsem si řekla, že až na to jednou budu mít finance a budu velká holka, tak si udělám radost," prozradila.

"Musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí. Kluci mě k tomu nikdy netlačili. A nikdo žádné poznámky neměl. Muži mi naopak vždy říkali, ať na sobě nic neměním a zůstanu sama sebou," doplnila pro ŽivotvČesku.cz někdejší hvězda reality show »Svatba na první pohled« důvody, proč plastickou operaci před více než třemi lety podstoupila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.