Reklama:

Půvabná Heidi Janků plakala kvůli Karlu Gottovi. Prozradila, kdo jí vybral elegantní šaty

Heidi Janků na premiéře filmu Karel
Heidi Janků na premiéře filmu Karel
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2021

Ačkoli jí dávno není dvacet let, na premiéře filmu Karel režisérky Olgy Špátové Malířové (37) patřila k ženám s největším půvabem a jiskrou. "Šaty nejsou z žádného butiku, kdysi je šila moje kamarádka, navrhla jsem si je sama," přiznala zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

"Film je na jedné straně velmi vtipný, na straně druhé ale skutečně dojemný, zejména ve chvílích, kdy sledujeme odcházení Karla. Pro mě to ale bylo příjemné »setkání«, Karla jsem si mohla zase trochu připomenout. I tak mi ale ve smutných chvilkách ukápla slza," řekla k premiéře filmu Karel pro ŽivotvČesku.cz oblíbená zpěvačka.

Reklama:

"On byl opravdu galantní, velmi pozorný, vtipný, sečtělý... O Karlovi by se dalo mluvit velmi dlouho, hlavně to byl fenomenální zpěvák, který dokázal přesáhnout hranice našeho malého rybníčku. Nevím, zda tu ještě někdy někdo takový bude. Spíš si myslím, že nebude," sdělila s velkou pokorou a upřímností v hlase zpěvačka, která na premiéru dlouho očekávaného dokumentu zvolila výrazné červené šaty.

"To jsou prostě moje šaty, nikdo je nešil na zakázku, nejsou z žádného butiku... Vlastně jsou na zakázku, ale je to dávno, šila je moje kamarádka, ale navrhla jsem si je sama. Mám je ráda, ráda v nich zpívám, sedí mi," dodala pro ŽivotvČesku.cz nestárnoucí zpěvačka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: