Reklama:

Radek Kašpárek o nové řadě kulinářské show: Máme už své favority. Doufám, že vybereme toho správného vítěze

(zleva) Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář
(zleva) Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Další řada divácky oblíbené kulinářské reality show se vrátila na obrazovky. Odhodlaní nadšenci do vaření sebrali veškerou kuráž a přišli své umění předvést profesionálům. Přemek Forejt (34), Radek Kašpárek (40) a Jan Punčochář (42) jsou mistři ve svém oboru a z nich si každý v páté řadě kuchařské show vybírá desítku soutěžících do svých kuchařských týmů.

Reklama:

V minulých ročnících se soutěžilo o 500 tisíc korun, letos je výhra značně vyšší. S milionem korun už se totiž dá rozjet zajímavý byznys, který vítěze soutěže může posunout ke splnění svého snu.

Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz svěřil, že se v soutěži začínají rýsovat zajímavé tváře. "Jsou super a hlavně první díly měly neskutečnou sledovanost a byl na ně skvělý ohlas. Máme všichni velkou radost, že si nová řada našla takovou oblibu a divákům se to líbí. Myslím si, že se rozhodně mají na co řešit, protože diváky čeká řada novinek a soutěžící budou předvádět skvělé výkony," popsal pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař, jehož restaurace v centru Prahy získala pětkrát po sobě michelinskou hvězdu.

Reklama:

"Pokud jde o favorita, tak jich máme na začátku několik. Ale někdy se stane to, že ten favorit, který byl na začátku to pak tolik nezvládne a nemusí to vyjít. Ale máme tam své favority a doufám, že vybereme toho správného vítěze," dodal pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: