Radek Kašpárek popsal emoce z narození syna. Připadám si mladší a domů chodím raději, říká šéfkuchař

Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2021

Štěstí prožívá po boku krásné manželky Andrey uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek (39), kterému se před dvěma týdny narodil syn. Malý Sebastian se má čile k životu a manželům dělá obrovskou radost. "Je to pro mě nový náboj. Přijedu večer z práce a jako první se přivítám s manželkou a hned potom se na něj jdu podívat do postýlky," řekl bývalý porotce gastronomické show pro ŽivotvČesku.cz.

Déle jak rok je Radek Kašpárek ženatý muž a nyní také šťastný otec prvního syna, který dostal vznešené jméno Sebastian. Z předchozího manželství má dvě dcery a jeho osudová žena má dceru z minulého vztahu. Proto byla doposud ženská převaha v rodině poměrně výrazná, ale s příchodem malého Sebastiana se situace změnila.

"Sebík je úplně v pohodě. Zatím je milionový – spinká, baští a je v klidu. Jenom čekám, kdy se z něho vyklube rošťák. Dneska v noci už se začal trochu vztekat, což bude mít chlapec v genech asi po mně. Ale jinak je zatím až podezřelé klidný," řekl Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Doma má dvoutýdenního syna, a tak se není čemu divit, že se vrací domů z práce ještě raději než dřív. "Neznamená to však, že jsem se předtím za manželkou netěšil, ale je to něco nového. Je to pro mě nový náboj. Přijedu večer z práce a jako první se přivítám s manželkou a hned potom se na něj jdu podívat do postýlky," popsal dojmy ze syna uznávaný šéfkuchař, který se díky otevřeným restauracím znovu vrací do plného pracovního režimu.

Otcovství už je mu dobře známé, ale teprve až teď se stal pyšným tatínkem chlapce. "Kompletně mi to změnilo život a hlavně si připadám mladší (smích), protože když mám doma takhle malého »prcka«, ani nevnímám, že už je mi skoro čtyřicet let. Pokud uvidím, že se začíná motat v kuchyni a bude ho to bavit, tak spolu určitě budeme vařit. A jestli se nějak »potatí«, budu ho podporovat a potěší mě to. Gastronomie je krásné řemeslo a já jí žiju a nabíjí mě," zdůraznil Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.