Radikální proměna Colina Farrella. Herec šel dohola a zbavil se vousů. Lidé ho nepoznávají

Colin Farrell šel kvůli roli ve filmu dohola a shodil i vousy
Colin Farrell šel kvůli roli ve filmu dohola a shodil i vousy
Foto: showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2021

Herectví je mnohdy náročné řemeslo a herec musí pro svou roli obětovat řadu věcí – oblečení, kila navíc nebo třeba i vlasy. S těmi se musel rozloučit irský herec Colin Farrell (44), který je po své proměně téměř k nepoznání. Mnozí hned začali spekulovat, co se stalo, že šel herec dohola a radikálně změnil image.

Colin Farrell se řadí k pohledným mužům Hollywoodu a vždy u něj byla jedním z charakteristických rysů černá kštice a často i vousy. Producenti nového snímku The Batman ho obsadili do role Oswalda Cobblepota alias pana Tučňáka, kde bude protivníkem komiksového hrdiny v podání Brita Roberta Pattinsona (34), jak uvedl web cinemablend.com.

Právě kvůli postavě zloducha musel shodit vlasy a oholit se. Pro mnohé to bylo velké překvapení a někteří ho ani nedokázali poznat. Podobnou proměnou prošel před nedávnem i hvězdný sympaťák Keanu Reeves (56), který šel dohola v souvislosti s natáčením čtvrtého pokračování kultovního sci-fi Matrix.

V roli Tučňáka zůstane nezapomenutelný americký herec Danny DeVito (76), který byl protivníkem Michaelu Keatonovi (69) ve filmu úspěšného režiséra Tima Burtona (62) Batman se vrací z roku 1992. Není divu, že byl do role v novém díle obsazen právě Colin Farrell, protože je nejen velmi oceňovaný a nadaný herec, ale má potřebné charisma a potenciál. Pro své role v minulosti přibíral, hubnul a tentokrát musely jít dolů i vlasy.

Farrell je v osobním životě dvojnásobným otcem synů Jamese Padraiga (17), kterého má s britskou modelkou Kim Bordenaveovou (49) a 11letého Henryho Tadeusze, jehož matkou je herečka Alicja Bachleda-Curusová (37). Staršímu Jamesovi lékaři diagnostikovali Algemanův syndrom, který se projevuje především opožděným psychomotorickým vývojem, záchvaty nebo strnulou chůzí. Hollywoodský herec oba syny nadevše miluje a snaží se jim být tím nejlepším tátou.

Na Farrellovu proměnu v Tučňáka se diváci mohou těšit v příštím roce 2022. Jedno je ale jisté - Colin Farrell společně s Robertem Pattinsonem jsou velký tahákem. Film je v režii zkušeného Matta Reevese (54) a o hudbu se postaral hudební skladatel Michael Giacchino (53), který je podepsán pod řadou slavných a oblíbených filmů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.