Radikální proměna Seleny Gomezové: Z tmavovlásky je blondýna. Novou image popsaly její kadeřnice

Zpěvačka a herečka Selena Gomezová
Zpěvačka a herečka Selena Gomezová
Foto: showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 4. 2021

Proměny patří k životu a občas jsou příjemnou změnou, kterou člověk potřebuje. Úspěšná zpěvačka, skladatelka a herečka Selena Gomezová (28) patří mezi hollywoodské krásky a husté tmavé vlasy byly vždy jejím výrazným rysem. Dokonce natočila televizní reklamu pro světovou kadeřnickou značku, které propůjčila svou tvář. Kdo si ji pamatoval jako brunetku, možná zůstane hodně překvapený, protože se rozhodla pro zcela radikální změnu, za kterou stojí tým hvězdných kadeřnic.

Krásná umělkyně se stala hvězdou světové populární scény, na kterou vnesla svěží vítr. Předtím se však v roce 2007 představila v roli čarodějky Alex Russoové v »disneyovském« seriálu Kouzelníci z Waverly, který dokonce získal dvě Ceny Emmy – jde o televizní obdobu filmových Oscarů. Herecká kariéra se jí rozjela velmi slibně a objevila se v řadě dalších filmů jako například v romantickém snímku Monte Carlo, A zase jedna Popelka nebo komedii Deštivý den v New Yorku režiséra Woodyho Allena (85).

Selena Gomezová se věnuje mimo jiné dabingu a na poli hudby má za sebou také řadu úspěchů. Její hity pravidelně atakují přední příčky hitparád. Krásná rodačka z amerického Grand Prairie byla vždy známá jako tmavovláska a málokdo si ji uměl představit s jinou image.

Ale jak se říká, život je změna. Tentokrát se rozhodla projít skutečně radikální proměnou a z brunetky se nechala odbarvit na blond. Fanoušky zaskočila, když se v Malibu ukázala v restauraci jako blondýnka. Za jejím novým vzhledem stojí dvojice kadeřnic – Nikki Leeová a Riawna Capriová. "O Seleninu barvu vlasů se staráme více než 10 let. Obvykle jsme se držely přirozenosti, ale tentokrát prošla velkou proměnou. Její blond barva je unikátní, musely jsme se ujistit, že pro ni zvolíme odstín, který bude v rovnováze mezi studeným a teplým kvůli jejímu tónu pleti," zhodnotily účes Seleny Gomezové její vlasové expertky pro magazín Marie Claire.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.