Reklama:

Radka Kašpárka převezla záchranka ve vážném stavu do nemocnice. Problémy se srdcem, potvrdila manželka

Šéfkuchař Radek Kašpárek
Šéfkuchař Radek Kašpárek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2022

Ještě před pár dny si užíval dovolenou v Turecku, sotva se vrátil, musela ho převézt záchranka ve středu v odpoledních hodinách do nemocnice. Redakce ŽivotvČesku.cz získala informace od zdroje, který si nepřál být jmenován. Ty potvrdila manželka populárního šéfkuchaře z reality show MasterChef. "Ano, je to pravda," uvedla těžkým hlasem Andrea Kašpárková s tím, že může potvrdit srdeční problém. Víc se o věci odmítla bavit, protože sama nemá dostatek informací.

Reklama:

Ještě v úterý redakci ŽivotvČesku.cz charismatický šéfkuchař okomentoval novou řadu soutěže MasterChef a nic nenasvědčovalo tomu, že by ho po zdravotní stránce něco trápilo. Naopak se těšil, že nová řada soutěže bude opravdu velmi silná.

Reklama:

"Letos máme novinku, což jsou tři zlaté karty. Každý porotce má jednu a během castingů ji může dát svému favoritovi, ten se rovnou dostane do finálové šestnáctky. Pro mě osobně je to hodně zajímavé v tom, že vítěz nedostane jen finanční odměnu, ale především dostane smlouvu, která mu může zajistit práci v podniku v centru Prahy, který budeme zanedlouho se společníky otevírat. A jde o ojedinělý koncept, který zatím není třeba prozrazovat, protože to bude velké překvapení," řekl pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek.

Ve středu odpoledne se ale vše změnilo. "Radek Kašpárek je v nemocnici. Přivezla ho záchranka," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si nepřál být jmenován. Redakce se rozhodla nezveřejňovat, ve které nemocnici se šéfkuchař nachází z důvodu soukromí.

Informaci potvrdila manželka mimořádně talentovaného šéfkuchaře. "Ano, je to pravda. Objevil se nějaký srdeční problém. Víc ale neřeknu, sama nemám zatím dost informací," na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz uvedla Andrea Kašpárková.

Není to poprvé, kdy musel být porotce gastro soutěže hospitalizován. Na konci roku 2020 musel podstoupit operaci v oblasti páteře. Radka trápily vážné zdravotní problémy, kvůli kterým musel prodělat dvě hodiny trvající operaci. "Přestala mi fungovat pravá noha, která se mi bezdůvodně podlamovala, necítil jsem u ní prsty. Kvůli tomu jsem šel na vyšetření, po kterém se lékaři rozhodli pro neodkladný zákrok," upřesnil tehdy zdravotní problémy pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: