Radka Rosická oslavila »čtyřicítku«. Moderátorka prozradila, co považuje za účinný elixír mládí

Moderátorka Radka Rosická
Moderátorka Radka Rosická
Foto: nextfoto.cz

Jakkoliv to zní neuvěřitelně, moderátorka Radka Rosická oslavila 40. narozeniny. Bývalá rosnička vypadá velmi mladě a vrásky by u ní člověk jen těžko hledal. Sama ale říká, že pro svou pleť nedělá nic výjimečného. Recept na krásu podle ní netkví v přehnaném počtu kosmetických přípravků či estetických zákroků. "Ta pravá krása by měla vycházet zevnitř, od srdce. To se pak odrazí na celkovém vzhledu," uvedla Radka Rosická pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka Radka Rosická oslavila 40. narozeniny. Přesto vypadá stále skvěle jako v dobách, kdy působila jako televizní rosnička. Po boku fotbalisty Tomáše Rosického jako by vůbec nezestárla, ale přiznává, že žádným speciálním procedurám svou pleť nevystavuje.

"Pro svou pleť nedělám nic výjimečného, ale je pravda, že jsem si v poslední době oblíbila krém, který používám ráno, večer i pod oči. V balení jsou i kapsle k vnitřnímu užití, za mě je naprosto dokonalý," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Radka Rosická, která má krásu a mladistvý vzhled pravděpodobně také v genech.

Půvabná tmavovláska je známá svým milým úsměvem a vřelostí. Více než na kosmetické přípravky proto dá na vnitřní krásu. "Myslím si, že pravá krása by měla vycházet zevnitř, od srdce. Ta se pak odraží na celkovém vzhledu," dodala skromně moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Radka Rosická, rodným příjmením Kocurová, se v roce 2002 stala druhou vicemiss v soutěži Miss České republiky. Do roku 2013 působila jako rosnička, téhož roku přivedla na svět syna Tomáše. Chlapce má se svým dlouholetým partnerem Tomášem Rosickým, se kterým je od roku 2002 a za něhož se v roce 2004 provdala.

Málokterý americký herec a legenda k tomu vypadá po sedmdesátce tak dobře a mladě, jako Sa...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.