Radkovi televizní svatba nevyšla, našel si devatenáctiletou partnerku. Popsal, jak se seznámili

Radek ze Svatby na první pohled má novou partnerku
Radek ze Svatby na první pohled má novou partnerku
Foto: TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 1. 2021

Televizním divákům se zapsal jako pozorný a hodný ženich, kterému ale chybí trocha jiskry a životního nadhledu. Radek Stöber (32) srdce nevěsty Simony Míkové (29) nezískal, ale rozhodně netruchlí. "Mám devatenáctiletou přítelkyni. Líbí se mi, jak je chytrá a upřímná," prozradil pro ŽivotvČesku.cz.

Radek Stöber prožívá komplikované období. Je zamilovaný a mohl by si užívat štěstí, ale přišel o řidičák, protože sedl za volant se zbytkovým alkoholem v krvi. Je to pro něj velká komplikace, protože se živil jako řidič. Radek také přiznal, že reality show Svatba na první mu pomohla najít lásku, i když se nejedná o Simonu Míkovou (29), se kterou ho spárovali televizní experti na biologii a psychologii.

"Klárce bude dvacet let a přitahuje mě celkově. Je vtipná, chytrá milá a upřímná. Nejvíce asi obdivuji, s jakou lehkostí dokáže přijímat věci kolem nás. Hlavně ty špatné. Na to jak je mladá, to má v hlavě hodně srovnané," uvedl Radek pro ŽivotvČesku.cz.

Sám přiznává, že vždy si přál najít velkou lásku, ale v jeho případě je to komplikované, protože nerad chodí na diskotéky a nebaví ho vysedávání po barech a svádění holek někde na ulici.

"S Klárkou jsme se seznámili před pár lety, byla tehdy přítelkyně kamaráda mého kamaráda. Pak jsme se nějakou dobu neviděli. Vloni na podzim jsme se opět potkali u kamaráda, když se koukalo společně na moje účinkování ve Svatbách. Klárka mi byla velmi sympatická, slovo dalo slovo, a teď jsme spolu," popsal Radek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že účinkování v televizi mu tak nakonec přeci jen lásku do života přihrálo.

"Užíváme si nyní jeden druhého. Je to taková ta zamilovanost. Chci toho s ní hodně prožít, ale bůhví, jak to bude s covidem. Chtěl bych Klárku vzít někam k moři, ale pokud bude zahraničí složité, tak to jistí Morava," prozradil Radek pro ŽivotvČesku.cz s upřímností, že na Klárce mu vadí jediná věc: "Má zlozvyk, že kouří. To jediné mi vadí," dodal sympatický účastník reality show, který ale ví, že cigaretový dým mu zamilovanost nezničí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.