Zásadní rada pro účastníky svatební reality show. Jardo, nenech se nutit, ozval se ženich z minulé řady

Romana Boukalová a Jaroslav Peňáz v show Svatba na první pohled
Romana Boukalová a Jaroslav Peňáz v show Svatba na první pohled
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2021

Sympatický Radek Stöber (33) na sebe výrazně upozornil jako televizní ženich v populární reality show. Novou řadu sleduje jen z části, ale pro Jaroslava Peňáze (36) a další účastníky má zásadní radu. "Hlavně si to všichni užijte a nenechte se zatáhnout do situací, které jsou člověku nepříjemné," vzkázal pohodář Radek přes ŽivotvČesku.cz.

S nevěstou Simonou Míkovou (30), kterou mu experti na mezilidské vztahy vybrali, ho štěstí nečekalo, ale dnes je Radek Stöber spokojený a zamilovaný a naznačil, že na příští rok chystá zásadní krok. S dvacetiletou Klárkou začal uvažovat o svatbě. "Pokud vše půjde v pohodě, tak bych ji chtěl pořádat o ruku," řekl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že mu dnes vůbec nevadí, že televizní svatba nevyšla.

"Jsem naočkovaný, můžu chodit, kam chci. Hlavně tedy na fotbal. S přítelkyní máme od července nové bydlení ve Vršovicích. Jsme mladí, zdraví, vše funguje," doplnil Radek pro ŽivotvČesku.cz a přiznal, že občas ho lidé na ulici poznají a spojí si ho s reality show, která znovu v televizi běží.

"Z nové řady jsem viděl asi půlku prvního dílu. Je to zvláštní, když člověk ví, jak to bylo, jak to chodí. Nekoukám na to jako divák, ale spíš řeším, kde a jak koho k něčemu donutili, aby řekl to či ono. Jinak Romana i Jaroslav vypadají sympaticky, samozřejmě nesmí chybět nějaký příběh, který tomu dodá tu pravou osudovost. A zásadní rada? Hlavně si to užít a nenechat se zatáhnout do situací, které jsou člověku už nepříjemné," řekl s úsměvem muž, který na své účinkování v reality show dnes vzpomíná hlavně v dobrém.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.