Eva Samková přišla o druhého rodiče. Náhle jí zemřela maminka

Eva přišla o oba rodiče.
Eva přišla o oba rodiče.
Foto: Archiv Eva Samková
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2020

Eva Samková se podruhé musí vypořádat s velkou bolestí. Po krátké nemoci jí zemřela maminka Ludmila. Česká olympijská vítězka ze Soči 2014 tak přišla i o druhého rodiče - před dvěma lety jí zemřel otec Roman. Oba rodiče ji ve sportu velmi podporovali a mají značný podíl na její veleúspěšné kariéře.

O smutné zprávě informoval mediální tým Samkové. „Vážení kolegové, vážené kolegyně, dovolujeme si Vás touto cestou informovat o náročné životní situaci, které je nyní vystavena Eva Samková se svou rodinou. Po krátké, těžké nemoci včera zemřela její maminka Ludmila Samková. Eva se rozhodla v nastalé situaci věnovat veškerý čas a energii jen svým nejbližším," stojí ve zprávě.

"Prosíme tímto Vás, novináře, a také veřejnost o respektování tohoto rozhodnutí olympijské vítězky. O přípravě Evy a jejím programu pro nadcházející sezónu Vás budeme na těchto stránkách informovat," uvedl tým Samkové.

Otec Roman, se kterým měla velké pouto a ve sportu ji velmi podporoval, zemřel na zhoubný nádor na mozku v lednu roku 2018.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.