Reklama:

Randění pro ni po padesátce není prioritou. Láska přijde sama, říká nestárnoucí Jennifer Anistonová

Herečka Jennifer Anistonová
Herečka Jennifer Anistonová
Foto: Showpix
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 1. 2021

Jennifer Anistonová (51) je jednou z nejkrásnějších žen v Hollywoodu, jako herečce se jí skvěle daří, ale nikdy neměla štěstí na muže. Žádný z těch, kteří se doposud objevili po jejím boku, se neukázal být tím pravým. I v dnešní době jsou ženy, vzhledem ke společenským normám, často odsuzovány, když nemají dítě a nejsou vdané. Jennifer ale netrápí, co si o ní lidé myslí a vztah ani nehledá. Láska má podle ní přijít sama.

Reklama:

Seriál Přátelé udělal z Jennifer Anistonové hvězdu světového formátu a módní ikonu, o jejíž účes u kadeřníka prosily v 90. letech celé zástupy žen. Po jejím boku se vystřídala i řada slavných mužů, žádný z nich ale nebyl tím, se kterým jí bylo souzeno zůstat.

Z rozvodu Anistonové a Brada Pitta byla v roce 2005 téměř hollywoodská událost roku, od té doby prošla i dalšími vztahy a nyní to s hledáním lásky vzdala. Ne proto, že by o muže nestála, ale proto, že si myslí, že láska má přijít sama.

Reklama:

Nezadané celebrity se shromažďují na prominentní seznamce OkCupid, na tu ale Jennifer nemá ani pomyšlení. "Na OkCupid nejsem, nemám na to ani čas. Hodně se věnuji natáčení, randění pro mě není prioritou,“ přiznala šmrncovní herečka pro magazín Harper’s Bazaar.

Rachel Greenová z Přátel si myslí, že na svého vyvoleného narazí časem, aniž by se musela snažit. "Ať už láska vypadá jakkoliv a přichází v jakékoliv formě, ukáže se sama. Není třeba ji hledat, o tom to není,“ míní Jennifer, která i po padesátce vypadá obdivuhodně.

Pokud si je Jennifer něčím jistá, je to fakt, že může přijít ještě spousta vztahových přešlapů, ale ona to s láskou nikdy nevzdá. "Když přijde, uvítám ji. Nikdy jsem si neřekla, že bych s muži skončila. V minulosti se mi nedařilo, ale nepostavím kvůli tomu okolo sebe zeď,“ řekla jako správná romantická duše.

Jennifer Anistonové je jedno, zda bude její budoucí partner slavný nebo ne. Záleží jí na jeho vlastnostech. "Měl by mít smysl pro humor a znát svou cenu. Toužím po sebevědomém a milém muži, kterého obklopují dobří přátelé,“ vysvětlila, co očekává.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: