Ráno jen horká voda s citrónem, první jídlo o několik hodin později: Pohledná Gabriela Partyšová prozradila, jak si udržuje štíhlou linii

Nextfoto
Gábina Partyšová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
lucie.tumova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 6. 2022

Ve čtvrtek oslavila moderátorka Gabriela Partyšová 44. narozeniny. Přesto se pyšní úžasnou postavou, kterou jí může mnoho žen jen závidět. Nic ale nemá zadarmo. "Díky velkému množství pohybu si můžu občas dopřát i ne zcela zdravá jídla," popsala svůj trik pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si pak ráda dopřeje třeba zmrzlinu nebo oblíbené lentilky.

Rodačka z Brna, která se na televizních obrazovkách objevuje už od svých 18 let, si stále udržuje krásně štíhlou postavu. Redakci ŽivotvČesku.cz odhalila, co za tím stojí.

"Momentálně mám jídelníček připravený na míru přímo od nutriční poradkyně, tak se řídím podle něj. Nejsem zastánkyní diet, raději se hodně hýbu a pak si dám to, co mám ráda," svěřila se sympatická tmavovláska, která rekreačně plave a hraje golf a tenis.

Svůj den začíná pozdní snídaní. "Ráno piji jen horkou vodu s citrónem. První jídlo si dávám až okolo půl 11, do té doby nemám hlad. Mám ale moc ráda teplé snídaně, třeba polévky," podělila se o své stravovací návyky maminka dospívajícího syna Kristiána (14).

Tak jako každý ale jednou za čas zhřeší. "Miluju zmrzlinu a už od dětství ujíždím na lentilkách. Naopak nejím jídlo z fastfoodů a nemusím úplně ani sladké. Jsem spíše masová," přiznala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz televizní reportérka, jež v minulosti uváděla například společenský pořad Prásk.

Bývalá zpěvačka často moderuje nejrůznější společenské akce a k nim patří i rautové stoly prohýbající se pod všemi možnými pochutinami. Vůči nim je ale moderátorka zcela imunní. "Za prvé mám v ruce kabelku a mikrofon a do toho mě ještě fotí. Za druhé nemám ráda tento typ občerstvení, kdy se všichni nahrnou ke stolům a pak to na stojáka konzumují," popsala pro ŽivotvČesku.cz důvody, proč se rautům vyhýbá.

Gabriela Partyšová začínala jako zpěvačka a objevila se i v několika menších filmových rolích. Známá je ale především jako moderátorka. Je dvakrát rozvedená a z prvního manželství s Josefem Koktou (65) má syna Kristiána. S ním a se svými rodiči žije v domě za Prahou.

Gabriela Partyšová (44), jedna z našich nejznámějších moderátorek, se svěřila s tím, bez j...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu