Rapperka Sharlota ohromuje svou krásou. Styling si dělám odmalička sama, řekla a popsala, jak si udržuje postavu

Rapperka Sharlota
Rapperka Sharlota
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2021

Rapperka Sharlota (24), vlastním jménem Šarlota Frantinová, patří mezi nejvýraznější mladé tváře české hudební scény. Kromě pěveckého nadání oplývá i citem pro módu a na společenských akcích vždy zaujme oči veřejnosti. Zároveň se pyšní perfektně vypracovanou postavou, která rozhodně není zadarmo. "Móda mě zajímá a veškeré outfity a kostýmy si vymýšlím já," řekla pro ŽivotvČesku.cz Sharlota a popsala, jak si udržuje formu a jak to vypadá s plánováním svatby.

Sharlota je známá nejen pro svou hudbu, ale i pro svůj výborný vkus a styl. Naposledy dokázala zaujmout na premiéře filmu Ubal a zmiz, kam přišla v dlouhých flitrovaných šatech a s perfektním líčením i účesem. Za jejím vzhledem přitom módní odborníci stojí jen málokdy - v showbyznysu se pohybuje už od dob, kdy byla teenagerka a díky tomu si dokáže perfektní image vytvořit sama.

"Co se týká stylingu, ten já si dělám odmalička v podstatě sama. Na koncerty jezdím od 13 nebo 14 let a v tu dobu jsem ani nevěděla, co stylista znamená. Móda mě zajímá a veškeré outfity a kostýmy si vymýšlím já, pouze pokud jde o focení pro časopis, tak tam se domlouvám se stylistou přímo od časopisu. To se týká i líčení, 90 % líčení si dělám sama a na větší akce, které jsou pro mě důležité, se ráda svěřím do rukou profesionálů. Většinou mám okolo sebe tři slečny, se kterými se mi nejlépe spolupracovalo za dobu mé kariéry. Ty mi většinou dělají i vlasy, nemám to rozdělené," řekla Sharlota pro ŽivotvČesku.cz.

Mladé rapperce sluší i přiléhavé outfity, které zdůrazňují její ženskost. "Odmalička jsem sportovala, a proto jsem měla vždy sportovní, vypracovanou postavu. Od 14 do 17 jsem i výrazně cvičila, ale pak, když jsem hodně jezdila koncerty, se to už se školou nedalo skloubit, takže tam bohužel přestala ta aktivita v rámci fitness. Tím, že jsem byla hodně časově vytížená jinak, mi váha ale neklesala a ani se nenavyšovala, v tom období až dodnes jsem měla podobnou váhu. Až během koronaviru, kdy jsem nemohla jezdit na koncerty a nemohla jsem se hýbat, jsem se přestala cítit dobře. Řekla jsem si, že pro sebe musím něco dělat, začít nějak fungovat a cvičit. Od října minulého roku jak doma, tak v posilovně chodíme s trenérem cvičit třikrát týdně," popsala česká hudební hvězda pro ŽivotvČesku.cz, jak pracuje na své postavě.

Dodržování zdravého jídelníčku v případě Sharloty téměř nepřipadá v úvahu. Při maximálním vytížení nemá na vaření nízkokalorických pokrmů čas, ba dokonce si je nestíhá ani kupovat. Právě cvičení jí pak pomáhá v udržování skvělé postavy i za předpokladu, že si čas od času dá takové jídlo, které je skoro jediné dostupné například při cestě z večerního koncertu.

"Bohužel díky našemu náročnému časovému rozvrhu nejsem schopná dodržovat striktní stravu, když jezdíme koncerty, nejsou dostupná normální jídla, ale často jen z benzínek a fastfoodů. To fitness je důležité i proto, abych si mohla na těchto věcech zhřešit a zároveň na sobě pořád pracovala. Je pravda, že s partnerem jsme zvyklí jet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ale potom, když máme dva dny volno, nejsme schopní jet ani za rodinou. Celé ty dny prospíme, časový rozvrh je neúprosný, a když pak máme akce, za týden naspíme třeba 5 hodin spánku. To se pak nasčítá a za dva dny volna není pak prostor pro výlety, ale člověk musí načerpat novou energii," vysvětlila rapperka pro ŽivotvČesku.cz, jaké je její pracovní nasazení.

V dubnu talentovaná zpěvačka a příležitostná herečka na sociální síti oznámila, že se v únoru zasnoubila se svým dlouholetým partnerem Lukášem Jirkovským, známým pod pseudonymem Lucas Blakk. Řešení svatby je pochopitelně na pořadu dne, je ale teprve v počátcích. "Doufám, že už to začneme plánovat, ale bohužel prací a celkově i situací v rodině je to komplikovanější. Snažíme se najít zlatou střední cestu, jak to vymyslet, jestli se vůbec budeme chtít brát v Česku nebo zahraničí. Pořád jsme se ještě na 100 % nerozhodli," dodala budoucí nevěsta Sharlota pro ŽivotvČesku.cz.

Pohledná modelka Alena Šeredová (44), která je již trojnásobnou maminkou, se na sociální s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.