Realita bez retuše: Anna Julie Slováčková odhodila stud a ukázala svou postavu jen v plavkách. Snad inspiruji další ženy, uvedla

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2022

Pohledná mladá zpěvačka Anna Julie Slováčková (26) nepatří k lidem, kteří potřebují, aby každá jejich fotografie prošla hodinami retuší. Naopak vyznává přirozenost. Nezdravým dietám a pochybným metodám tak neholduje. V minulosti se jí podařilo zbavit se přebytečných kilogramů, které jí zůstaly po léčbě rakoviny, ale podle pohledné umělkyně v tom není žádné zvláštní tajemství. "Začala jsem se konečně hýbat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz a přiblížila, proč se aktuálně ukázala fanouškům na sociální síti Instagram zcela přirozeně jen v plavkách.

Anna Julie Slováčková si cestu ke své postavě musela najít. Před časem onemocněla rakovinou prsu a léčba, přestože byla naštěstí úspěšná, nadělala v jejím těle pořádnou paseku. Mladá žena ztratila kondici a naopak získala kilogramy navíc, protože během docházení na chemoterapii se pochopitelně nemohla věnovat pohybu, ke kterému se mohla vrátit teprve po zdárném ukončení léčby.

V současnosti se rozhodla, že svou postavu jen v plavkách ukáže veřejně, protože motivovat ženy, které si kvůli pár kilogramům navíc nevěří, je správná věc. "Nechtěla jsem mít depky z toho, že řada influencerek bude dávat fotky, na kterých vypadají úžasně, ale je to jen póza, není to opravdové. Proto jsem si řekla, že nejsem jediná, která to tak vnímá, a prostě jsem skočila do plavek a udělala si pár fotek. Snad tím inspiruji další holky, které by se mohly za svou postavu nedejbože stydět, je to zbytečné," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz dcera slavných rodičů - Dády Patrasové (66) a hudebníka Felixe Slováčka (79).

Umělkyně se svěřila i s tím, že před necelým týdnem jí výrazně zvedlo náladu, že vydala konečně chystaný videoklip. "Je to písnička, kterou napsal Petr Harazim, je to letní záležitost pro pohodáře, že i když člověk může procestovat svět, může zažít ledacos, doma je zkrátka nejlépe," přiblížila umělkyně pro ŽivotvČesku.cz.

V příspěvku, kterým chtěla inspirovat další ženy, zpěvačka odhaluje svou cestu k tomu, jak se ve svém těle cítit dobře. "Dbejte na své zdraví - fyzické, ale hlavně i to psychické. Dopřejte tělu sport, zdravou stravu ale i to, na co máte sakra chuť. Všechno je to jenom o tom, mít v tom nějaký balanc," myslí si Anna Slováčková.

"Mít se rád je jediná cesta k tomu, jak být se sebou spokojený. A když budete milovat i ty svoje špíčky, budou je milovat i ostatní. Pojďme se už hromadně vykašlat na všechny drastické diety a začít si spíš ordinovat zdravý selský rozum do hlavy. Pohyb. Přírodu. A úsměvy na tváři, protože to je naše nejsilnější zbraň krásy," popsala na sociální síti Instagram.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.