Realita bez retuše. Fotograf zachytil bohyni Alenu Šeredovou jen v plavkách. Prošla vlasovou proměnou, kterou zhodnotil slavný český stylista

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2022

Jsou to více než dva roky, kdy se česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová (44) podělila s krásnou zprávou, že se stala trojnásobnou maminkou. Přesně 19. května se jí narodila dcera. Dostala jméno Vivienne Charlotte Nasi. Aktuálně se vicemiss České republiky z roku 1998, kterou před pár dny zachytil fotograf během koupání v moři, pustila do experimentu se svými tmavými kadeřemi a nechala si je o několik odstínů zesvětlit. S novým vzhledem se pochlubila na sociální síti. Její proměnu pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil stylista slavných Kája Pavlíček. "Na léto je to naprosto ideální," řekl k jejímu novému účesu.

Modelka žijící už přes dvacet let ve slunné Itálii svou image příliš často nemění. Už od dob, kdy se v roce 1998 stala 1. vicemiss ČR, si ji každý pamatuje jako tmavovlásku.

Nyní se rozhodla pro změnu a svou bohatou hřívu si částečně odbarvila. Její nový look následně zhodnotil známý český stylista a rádce celebrit Kája Pavlíček.

Hodnocení bylo kladné. "I tmavovlásky a výrazné typy můžou mít přes léto vlasy prosvětlené. Účes to osvěží, přidá to na objemu a k létu je to naprosto ideální," popsal svůj názor pro ŽivotvČesku.cz odborník.

Alena Šeredová se do Itálie přestěhovala krátce po svém úspěchu v soutěži Miss ČR. V jihoevropské zemi brzy prorazila nejen jako modelka, ale také jako moderátorka televizních pořadů.

V roce 2011 se v Praze provdala po několikaleté známosti za brankáře Gianluigi Buffona (44), se kterým má syny Louise Thomase (14) a Davida Lee (12). Rozvod se konal o tři roky později, když ji italská fotbalová hvězda začala podvádět se známou sportovní reportérkou. Alena Šeredová následně začala tvořit pár s Alessandrem Nasim (48), dědicem automobilky Fiat, kterému před dvěma lety porodila dceru Vivienne Charlotte.

Před pár dny šťastnou rodinu zachytil fotograf během jejich koupání v moři, a i když Alena Šeredová má za sebou tři porody, rozhodně se může pochlubit prvotřídní postavou, kterou jí mohou závidět mnohem mladší ženy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.