Realita bez retuše. Fotograf zachytil bohyni Alenu Šeredovou jen v plavkách. Prošla vlasovou proměnou, kterou zhodnotil slavný český stylista

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2022

Jsou to více než dva roky, kdy se česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová (44) podělila s krásnou zprávou, že se stala trojnásobnou maminkou. Přesně 19. května se jí narodila dcera. Dostala jméno Vivienne Charlotte Nasi. Aktuálně se vicemiss České republiky z roku 1998, kterou před pár dny zachytil fotograf během koupání v moři, pustila do experimentu se svými tmavými kadeřemi a nechala si je o několik odstínů zesvětlit. S novým vzhledem se pochlubila na sociální síti. Její proměnu pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil stylista slavných Kája Pavlíček. "Na léto je to naprosto ideální," řekl k jejímu novému účesu.

Modelka žijící už přes dvacet let ve slunné Itálii svou image příliš často nemění. Už od dob, kdy se v roce 1998 stala 1. vicemiss ČR, si ji každý pamatuje jako tmavovlásku.

Nyní se rozhodla pro změnu a svou bohatou hřívu si částečně odbarvila. Její nový look následně zhodnotil známý český stylista a rádce celebrit Kája Pavlíček.

Hodnocení bylo kladné. "I tmavovlásky a výrazné typy můžou mít přes léto vlasy prosvětlené. Účes to osvěží, přidá to na objemu a k létu je to naprosto ideální," popsal svůj názor pro ŽivotvČesku.cz odborník.

Alena Šeredová se do Itálie přestěhovala krátce po svém úspěchu v soutěži Miss ČR. V jihoevropské zemi brzy prorazila nejen jako modelka, ale také jako moderátorka televizních pořadů.

V roce 2011 se v Praze provdala po několikaleté známosti za brankáře Gianluigi Buffona (44), se kterým má syny Louise Thomase (14) a Davida Lee (12). Rozvod se konal o tři roky později, když ji italská fotbalová hvězda začala podvádět se známou sportovní reportérkou. Alena Šeredová následně začala tvořit pár s Alessandrem Nasim (48), dědicem automobilky Fiat, kterému před dvěma lety porodila dceru Vivienne Charlotte.

Modelka Iva Kubelková (45) žije po boku malíře a designéra George Jiraska (64) už dlouhých dvacet let a společně vychovávají dvě krásné dcery - Natálii (17) a Karolínu (13). Informaci o výročí zveřejnila půvabná tmavovláska na sociální síti Instagram. Pro ŽivotvČesku.cz se pak svěřila s tím, co jí na partnerovi imponuje, a řekla, že žádný recept na dokonalý vztah neexistuje. "Buď potkáte někoho, s kým to zvládnete, nebo se zkrátka vaše cesty rozejdou," popsala moderátorka.

Před pár dny šťastnou rodinu zachytil fotograf během jejich koupání v moři, a i když Alena Šeredová má za sebou tři porody, rozhodně se může pochlubit prvotřídní postavou, kterou jí mohou závidět mnohem mladší ženy.

Modelka Alena Šeredová (44) se bude vdávat. Jak informovala na sociální síti, její dlouhol...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.