Realita bez retuše. Kristýna Leichtová ukázala tělo po dvou dětech jen ve spodním prádle. Je důležité nepodléhat tlaku okolí, říká o sebelásce

Kristýna Leichtová
Kristýna Leichtová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 5. 2022

Oblíbená herečka Kristýna Leichtová (36) je nejen seriálovou a filmovou hvězdou, ale také maminkou dvou krásných dcer. Jako dobrý příklad pro ně a zároveň jako vzor mnoha mladých dívek a žen se odhodlala ukázat svou postavu bez jakýchkoliv příkras a poukázat na to, že nedokonalosti jsou svým způsobem dokonalé. "Je úplně normální být normální," řekla Kristýna Leichtová pro ŽivotvČesku.cz.

Pokud se něco Kristýně Leichtové nedá upřít, je to fakt, že je velmi inspirativní ženou. Nebojí se otevřeně hovořit o tématech, na která se jiné ženy často stydí zeptat, a i to je kromě jejího hereckého nadání důvodem, proč má tak širokou základnu příznivců. Nyní na sociální síti ukázala, jak vypadá její tělo po dvou dětech, a dokázala tím, že každá žena si díky sebepřijetí může připadat krásná.

Na herečky bývá obecně často vyvíjen nátlak ohledně jejich vzhledu. I jiné ženy se však kvůli narážkám okolí, často především cizích lidí a sledujících na sociálních sítích, mohou ve svém těle cítit nepříjemně. Podle hvězdy oblíbeného sitcomu Comeback a nejnověji seriálu První mise je důležité právě cizí hlasy neposlouchat.

"Asi se nedá plošně říct, jak se mít ráda, to každá žena vnímá jinak. Je důležité nepodléhat tlaku okolí a spíš dát na to, co okolí říká pozitivního, na to, co říkají blízcí o tom, jak člověk vypadá. Ne na to, jak vypadá člověk v časopisech. Když to není v člověku samotném, měl by poslouchat své nejbližší a důvěřovat jim v tom, že je vidí v dobrém světle. Nehledě na to, že na vzhledu nezáleží, to je prazákladní," řekla pro ŽivotvČesku.cz Kristýna Leichtová.

Instagram je podivným světem, kde lidé mají tendenci ukazovat jen ty nejkrásnější stránky svých životů a ty nedokonalé upravit tak, aby dokonale vypadaly. Mnoho influencerek nemá na svých fotografiích jedinou vrásku, jediný dolíček a jejich těla odpovídají mírám modelek. Kristýna Leichtová chtěla naopak ukázat, že ani na sociálních sítích nemusí vše být jen perfektní.

"To jsem tím trochu chtěla ukázat. Aby si lidi nemysleli, že je Instagram jen o té dokonalosti, ale že je úplně normální být normální," dodala pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka, kterou si pro její otevřenost zamilovalo mnoho žen.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.