Rebel Wilson zhubla 25 kilogramů. Filmová Tlustá Amy se proměnila v krásnou čtyřicítku.

Seriálová herečka výrazně zhubla
Seriálová herečka výrazně zhubla
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 12. 2020

Australská herečka Rebel Wilson (40), známá jako tlustá Amy z populární hudební trilogie Ladíme!, poslední dobou válcuje všechny škatulky, do kterých byla řazena v předchozích letech. Je tak důkazem toho, že jde všechno – pokud tomu sami dáte maximum.

Temperamentní herečka se zapsala do povědomí diváků především v komediálních rolích například po boku kolegyně Anne Hathaway (37) v Podfukářkách nebo jako zasněná Nathalie v komedii No není to romantika?. Nikdy nepatřila k ženám, které se stresují vlastní váhou a snažila se ji prezentovat spíše jako přednost.

Stala se tak vzorem pro tisíce žen po celém světě, kterým dodala jako kráska s kyprými tvary větší sebevědomí. Na pracovní nabídky si rozhodně nemohla stěžovat a byla vyhledávanou herečkou »tlustých« rolí, za které měla přímo hvězdné honoráře. Ale i ona se v průběhu let nakonec rozhodla změnit a zbavit se nadbytečných kilogramů, když oslavila 40. narozeniny. Byla to nová výzva, jejímž cílem nebylo vypadat jako topmodelka, ale především ulevit tělu, změnit životní styl a cítit se líp než dřív.

Kdo by chtěl slavnou blondýnku podceňovat, šeredně by narazil. Je totiž vystudovaná právnička, která na sobě navíc začala velmi tvrdě pracovat, aby se dostala k vysněné váze 75 kilogramů (jako reálný cíl) z původního více než »metráku«. Při její výšce 159 cm trpěla obezitou II. stupně. Díky obrovské vůli pravidelně dodržovat tvrdý fyzický trénink a nastavení jídelníčku (s výrazným omezením sacharidů a naopak navýšení bílkovin) snížila váhu na 78 kilo. K jejímu cíli tak zbývá už jen kousíček. Ale už teď herečka vypadá fantasticky a jako »čtyřicítka« s 25 kily dole ještě více omládla.


Australanka, jejíž jméno znamená vzpurnost a odvahu bojovat, ale není jen talentovaná herečka a právnička. Dřímá v ní i spisovatelský potenciál, který se rozhodla ukázat světu. V příštím roce vyjde její nová kniha věnovaná dětem od tří let věku s názvem Bella The Brave (v překladu Bella statečná).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.